Przypomnimy, do brutalnego pobicia nastolatka doszło przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej na początku roku.
Dwóch nastolatków bezlitośnie biło leżącego na ziemi chłopaka. Oprawcy kopali ofiarę. Jeden z nich w pewnym momencie skaczył na nią. Cała scena była nagrywana przez świadka brutalnych wydarzeń. Na filmie słychać jak ofiara jęczy z bólu i błaga o litość. Jeden z oprawców stara się uspokoić drugiego agresora, który po chwili brutalnie skacze na ofiarę.
Brutalne pobicie w Białej Podlaskiej [UWAGA DRASTYCZNE SCENY]
Jest akt oskarżenia
W postępowaniu aktualnie sporządzono przeciwko czterem osobom akt oskarżenia, który został skierowany do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej.
– Kamil K. oraz Krystian P. oskarżeni są o usiłowanie dokonania wymuszenia rozbójniczego oraz udział w pobiciu. Dodatkowo Kamilowi K. zarzucono czyn polegający na posiadaniu substancji psychotropowej – informuje p.o. Prokuratora Rejonowego w Białej Podlaskiej, Michał Roman.
Wobec mężczyzn stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
– Kolejna z osób, Szymon S. został oskarżony o czyn polegający na stosowaniu wobec funkcjonariuszy policji groźby bezprawnej w celu zmuszenia ich do zaniechania prawnych czynności służbowych a także o czyn polegający na utrudnianiu postępowania karnego poprzez uszkodzenie nośnika z danymi istotnymi dla postępowania – zaznacza prokurator.
Dwie osoby na wolności
Dwóch oskarżonych odpowie przed sądem "z wolnej stopy". – Czwarta z osób, Adam Sz. został z kolei oskarżony o czyn polegający na ułatwieniu ucieczki i ukrycia się innej z oskarżonych w tym postępowaniu osób, przez co utrudniał postępowanie karne. Wobec Szymona S. oraz Adama Sz. Stosowane są środki zapobiegawcze o charakterze nieizolacyjnym: wobec Szymona S. dozór policji, poręczenie majątkowe a także zakaz opuszczania kraju, natomiast wobec Adama Sz. dozór policji – informuje bialska prokuratura.
CZYTAJ TAKŻE:
- Znaleźli poszukiwanego listem gończym 45-latka z Białej Podlaskiej
- Marihuana, tabletki ekstazy, amfetamina, LSD... W mieszkaniu miał tego więcej
- To cud, że helikopter nie spadł na ludzi. Co tak naprawdę się stało? [WIDEO]
- Łoś wtargnął na drogę. Kierowca w szpitalu, zwierzę padło na miejscu
- Chciał skoczyć z wiaduktu. Policjanci uratowali go w ostatniej chwili


![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)



![Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA] Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-konstantynow-za-kolede-dziekujemy-zdjecia-1769763603.jpg)



![A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678648.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze