Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 08:48
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Pan Józef zaginął na początku lipca. Nadal trwają poszukiwania

Cały czas trwają poszukiwania 90-letniego Józefa Parafiańczuka z miejscowości Czuchów-Pieńki w powiecie łosickim. Mężczyzna zaginął prawie dwa miesiące temu.
Pan Józef zaginął na początku lipca. Nadal trwają poszukiwania
Cały czas trwają poszukiwania 90-letniego Józefa Parafiańczuka z miejscowości Czuchów-Pieńki w powiecie łosickim. Mężczyzna zaginął prawie 2 miesiące temu

Źródło: KPP w Łosicach

Komenda Powiatowa Policji w Łosicach informuje, że cały czas trwają poszukiwania Józefa Parafiańczuka, 90-letniego mieszkańca Czuchowa-Pieńków. Starszy mężczyzna wyszedł z domu 6 lipca i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Ostatni raz widziany o godzinie 13:30 w Czuchowie w gminie Platerów przy "Lesie Zaborskim". Od tej pory jego miejsce przebywania mężczyzny nie jest znane.

Rysopis zaginionego Józefa Parafiańczuka: szczupła budowa ciała wzrost: 155 cm; włosy krótkie siwe; zarost kilkudniowy; twarz smukła, pociągła. Mężczyzna w momencie zaginięcia miał na sobie szaro-beżowy sweter bez rękawów, granatowe spodnie garniturowe, czarne klapki.

Od momentu zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny łosiccy policjanci nieustannie prowadzą czynności, mające na celu odnalezienie zaginionego oraz organizują akcje poszukiwawcze z udziałem strażaków Państwowej Straży Pożarnej, druhów okolicznych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej oraz mieszkańców wsi Czuchów-Pieńki i sąsiednich miejscowości. 

W działaniach czynny udział biorą też funkcjonariusze Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej zs. w Radomiu oraz Oddziałów Prewencji Policji z Radomia i Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji z Ostrołęki. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Podczas trwających już prawie 2 miesiące poszukiwań używano specjalistycznego sprzętu. W akcji poszukiwawczej wykorzystano helikopter, dron, urządzenia GPS czy kamery termowizyjne. Sprawdzono około 300 ha bardzo trudnego i często prawie niedostępnego terenu. 

Weryfikujemy każdą pojawiającą się wskazówkę. Stale analizujemy materiał z wykonanych już czynności i opracowujemy plan dalszych działań. Dziękujemy rodzinie zaginionego, mieszkańcom wsi Czuchów-Pieńki i pobliskich miejscowości oraz druhom jednostek OSP. Wszystkie te osoby brały czynny udział w poszukiwaniach, często odkładając na bok swoje domowe obowiązki i używając do tego prywatnego sprzętu takiego, jak samochody i motocykle terenowe, quady czy ponton. Bez udziału tylu osób nie udałoby się sprawdzić tak dużego obszaru, a ich znajomość terenu była bardzo pomocna w planowaniu dalszych działań – podkreśla mł.asp. Emilia Matejczuk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje, które pomogą odnaleźć pana Józefa, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łosicach pod numerem telefonu: 47 707 20 00 lub pod numerem alarmowym 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Super oby więcej takich sukcesów. Brawo SG Brawo Urząd Skarbowy. Tępić nierobów , spekulantow , złodzieje, oszustów , przemytników i malwersantow. W krajach muzułmańskich za takie coś już by zadyndał na szubienicy i wirgał nóźkami. Króluj nam Chryste zawsze I wszędzie .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 10:22Źródło komentarza: A2. Wiózł w bagażniku 1200 kartonów nielegalnych papierosówAutor komentarza: gjfjhhk hvTreść komentarza: czemu w żabce nie byli policjanci tak odważniData dodania komentarza: 4.05.2026, 19:57Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiemAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Gdyby gachowi tej Pani zepsuł się tak samo te sam samochód, to mógłby liczyć jedynie na mandat karny kredytowany. Nie czarujmy się aż tak prymitywne.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 17:34Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama