Do zdarzenia przed godziną 21.00 na krajowej dwójce w miejscowości Żabce.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem 61-latek, wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego marki Zetor z przyczepą, zderzył się wyprzedzanym pojazdem. Po tym auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się czołowo z tirem. Ciężarówką marki Volvo kierował 36-latek – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Barbara Salczyńska-Pyrchla.
Po uderzeniu ciągnik zjechał do przydrożnego rowu. Pojazdem kierował 33-latek. Razem z nim podróżowała pasażerka, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Do szpitala trafiły też dwie osoby podróżujące osobówką.
Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.
PRZECZYTAJ TEŻ:












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze