Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 23:22
Reklama
Reklama

Myśliwi obdarowali prezentami. Paczki trafiły do potrzebujących

W siedzibie Zarządu Okręgowego w Białej Podlaskiej podsumowano tegoroczną akcję „Myśliwska Paczka”. Głównym celem akcji jest wsparcie socjalne placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz indywidualnych beneficjentów, którymi są przede wszystkim domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów oraz osoby indywidualne i rodziny.
Myśliwi obdarowali prezentami. Paczki trafiły do potrzebujących
W siedzibie Zarządu Okręgowego w Białej Podlaskiej podsumowano tegoroczną akcję „Myśliwska Paczka”. Głównym celem akcji jest wsparcie socjalne placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz indywidualnych beneficjentów, którymi są przede wszystkim domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów oraz osoby indywidualne i rodziny

Autor: Zbigniew Kozioł

Jak przekazuje członek komisji „Etyki i promocji łowiectwa” przy PZŁ w Białej Podlaskiej Zbigniew Kozioł, wzorem roku ubiegłego myśliwi sami wybierali placówki i rodziny, które chcieli wesprzeć oraz uzgadniali formę wsparcia. Tak aby obdarowani otrzymali najpotrzebniejsze rzeczy, a pomoc mogła dotrzeć do jak największej liczby instytucji i osób najbardziej potrzebujących wsparcia. Zwłaszcza w szczególnym czasie świąt Bożego Narodzenia. 

- Do akcji oprócz Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Białej Podlaskiej włączyły się następujące koła łowieckie: KŁ nr 17 "Słonka" w Międzyrzecu Podlaskim, WKŁ nr 127 "Łoś" w Białej Podlaskiej, KŁ „Wilga” w Sobienie Jeziorach, KŁ "Szarak" w Łubach, KŁ nr 101 „Nemrod”, KŁ „Żerań” w Warszawie, KŁ nr 15 „Ostoja” w Białej Podlaskiej, KŁ „Hubert” w Siedlcach, KŁ nr 12 „Ogar”, KŁ nr 10 "Borki" w Olszewnicy, KŁ nr 63 „Dąbrowa” w Białej Podlaskiej – wymienia Zbigniew Kozioł. Dodaje, że pomoc w postaci sprzętu AGD, vouchera rehabilitacyjnego, artykułów spożywczych i przemysłowych oraz zabawek, książek i słodyczy trafiła do ośmiu placówek oraz kilkunastu rodzin. W sumie obdarowano około 250 osób prezentami za kwotę ponad 20 000 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama