Nagranie pochodzi z kamery samochodowej w pojeździe, którym jechał świadek zdarzenia.
Dużo mówi się o agresywnych kierowcach, ale ten film pokazuje, że nie zawsze tak jest. Tym razem atakującym był rowerzysta.
Rowerzysta ląduje na jezdni
„Kierowca peugeota zjeżdża ze skrzyżowania na czerwonym świetle. Kierowcy, jak i rowerzyści, na drodze poprzecznej mają już sygnał zielony. Dochodzi do zderzenia i rowerzysta ląduje na jezdni” – tak jest to nagranie opisane w YouTube – kanale, na którym umieszczono film z 6 lutego z Warszawy.
Na nagraniu widać bezsporną winę kierowcy SUV-a
Rowerzysta przejeżdżający przez jezdnię uderza w bok pojazdu. Samochód zatrzymuje się zaraz za zebrą, kierowca włącza światła awaryjne i wysiada z pojazdu. Z ziemi podnosi się także rowerzysta w białym kasku. Pochodzi do kierowcy i uderza go w twarz.
Potem jest już trochę spokojniej. Kierowca na szczęście nie oddaje i sytuacja nie przeradza się w bójkę.
PRZECZYTAJ TEŻ:
![Kierowca dostał w twarz. Tym razem to rowerzysta był agresywny [WIDEO] Kierowca dostał w twarz. Tym razem to rowerzysta był agresywny [WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-suv-em-na-czerwonym-swietle-tym-razem-to-rowerzysta-byl-agresywny-wideo-1707380553.jpg)
![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze