Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 21:03
Reklama
Reklama
Reklama

W gminie Biała Podlaska wygrał Konrad Gąsiorowski

W gminie Biała Podlaska zdecydowaną przewagę w wyborach samorządowych, w drugiej turze zyskał Konrad Gąsiorowski. Otrzymał 3 388 głosów i zdobył 66,12 proc. poparcia. Z kolei jego kontrkandydat Krzysztof Radzikowski otrzymał 1 736 głosów i zyskał 33,88 proc. poparcia.
W gminie Biała Podlaska wygrał Konrad Gąsiorowski
W gminie Biała Podlaska zdecydowaną przewagę w wyborach samorządowych, w drugiej turze zyskał Konrad Gąsiorowski. Otrzymał 3 388 głosów i zdobył 66,12 proc. poparcia. Z kolei jego kontrkandydat Krzysztof Radzikowski otrzymał 1 736 głosów i zyskał 33,88 proc. poparcia

Autor: archiwum Konrada Gąsiorowskiego

Konrad Gąsiorowski w pierwszym głosowaniu otrzymał 2 315 głosów, czyli 34,49 proc. głosów poparcia. W drugim głosowaniu otrzymał 3 388 głosów i 66,12 proc. głosów poparcia. 

Krzysztof Radzikowski w pierwszym głosowaniu otrzymał 1 768 głosów, czyli 26,34 proc. głosów poparcia. W ponownym głosowaniu otrzymał 1 736 głosów i 33,88 proc. głosów poparcia.

Konrad Gąsiorowski dziękuje mieszkańcom gminy Biała Podlaska, że zdecydowali się na niego zagłosować. 

– Cieszą mnie tak licznie oddane na mnie głosy. To olbrzymi kredyt zaufania. Wyniki pokazują, że mieszkańcy chcieli zmian – realnych zmian. Przed nami trudne zadanie, pięć lat wytężonej pracy, realizacja naszego programu. Zapewniam, że każda miejscowość, bez względu na wynik, jaki osiągnęliśmy w tej miejscowości, będzie sprawiedliwie traktowana i gmina zacznie rozwijać się w zrównoważony sposób – podkreśla Konrad Gąsiorowski

Dodaje, że krok po kroku będzie wspólnie z radnymi realizował swój program. – Skupimy się na wszczęciu procedury planu budowy dróg, równolegle zajmiemy się planem zabudowy gminy. Przyjrzymy się też uciążliwym inwestycjom, które zatruwają życie mieszkańców – wyjaśnia. Wskazuje, że na decyzje personalne jest jeszcze za wcześnie. 

– Nigdy nikomu nie obiecałem stanowiska. Na stanowiskach kierowniczych będą fachowcy, a nie politycy – zaznacza. Wskazuje, że głęboko wierzył, że jego komitet wygra. – Zwycięstwo nie jest jednak dla mnie zaskoczeniem, ale jego rozmiar już tak. Jestem zaskoczony, że mieszkańcy aż tak bardzo potrzebowali zmian. Pozytywna kampania z naszej strony się sprawdziła, a nasz program jest dopasowany do potrzeb mieszkańców – podkreśla. Z jego komitetu dostało się do rady siedmiu radnych. – Myślę, że z innymi radnymi też będziemy współpracować, bo zostali oni wybrani, by służyć mieszkańcom, a nie sprzeciwiać się tylko dla samego sprzeciwu – zauważa przyszły wójt. 

– Drodzy mieszkańcy gminy, chciałbym serdecznie podziękować każdemu z was za udział w wyborach oraz za ogromne zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Mimo że tym razem nie udało się osiągnąć zwycięstwa, nadal mam ogromną chęć i determinację, aby pracować dla rozwoju naszej gminy – zaznacza Krzysztof Radzikowski. Gratuluje też Konradowi Gąsiorowskiemu wygranej w wyborach na nowego wójta. – Życzę Konradowi Gąsiorowskiemu pełnej sukcesów i mądrej, efektywnej pracy na rzecz dobra naszej społeczności. Niech jego kadencja będzie pełna wyzwań, ale również pełna satysfakcji z osiągniętych celów – podkreśla kontrkandydat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

czyt 23.04.2024 09:59
Dołaczam do Gratulacji, które się sypią ... tak od połowy, a od wielu. Ma Pan Wybór: może. Oby Pan nie musiał musieć. Proszę z uwaga, pochylić się, nad kolejnymi casusami (tylne drzwiczki do Konstytucji, praw obywatela)→ WodyPolskie- ... ... ... zaprzyjaźnieni Szambelani, oraz 2. sprwka: Nakaz zamykania Psa w boksie na noc. Jets prawny nakaz tego, ponoć (nie czytałem Rozporządzenia, nie jestem od tego. Ale Pan, już T A K. Tak pan wybrał i Paba Wybrano : D : Powodzenia życzę.

ZX 22.04.2024 15:28
Ach, przy tej okazji nalezy zlozyc gorace podziekowania na rece pana prezydenta Bialej Podlaskiej, Michala Litwiniuka, za udzielone poparcie panu Radzikowskiemu. Dziekujemy raz jeszcze panie prezydencie, walnie bowiem przyczynil sie Pan w ten sposob do zwyciestwa pana Gasiorowskiego.

ZX 22.04.2024 15:24
I dobrze. Najwyzszy czas zakonczyc zielono-platformerskie rzady w tej gminie. Gatulujemy!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama