Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 14:52
Reklama
Reklama

Zabawa, gry, warsztaty i kino plenerowe

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na Akcję Lato 2024. W programie liczne warsztaty malarskie, ceramiczne i lalkarskie, koncerty, zabawy i wakacyjne kino plenerowe.
Zabawa, gry, warsztaty i kino plenerowe
Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na Akcję Lato 2024. W programie liczne warsztaty malarskie, ceramiczne i lalkarskie, koncerty, zabawy i wakacyjne kino plenerowe

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe

W Radzyńskim Ośrodku Kultury 9 lipca w godz. 11.00-13.00 zaplanowano warsztaty ceramiczne, które poprowadzi Monika Zalewska, w pracowni plastycznej nr 25. Obowiązują zapisy pod nr tel. 83 352 73 14 w godz. 8.00-15.00. Z kolei 10 lipca odbędą się warsztaty malarskie, których instruktorem będzie Urszula Sawiuk. Zajęcia będą miały miejsce w pracowni plastycznej nr 25. Obowiązują zapisy pod nr tel. 83 352 73 14 w godz. 8.00-15.00. 

Już 11 lipca o godz. 21.00 zostanie wyświetlony film “Chłopiec z chmur” na łączce przy pałacu Potockich. Wstęp wolny. Natomiast 12 lipca o godz. 11.00-13.00 zaplanowano warsztaty modelarskie, które poprowadzi Mariusz Gadzała. Odbędą się w pracowni plastycznej nr 25. Nieograniczona liczba miejsc. Na 15 lipca zaplanowano zabawy dla dzieci, które poprowadzi instruktor Renata Prokopiuk. O godz. 11.00-12.00 odbędą się gry i zabawy w plenerze. Zbiórka w pracowni plastycznej nr 25. Z kolei o godz. 12.00-13.00 odbędzie się kolorowanie soli w pracowni plastycznej nr 25. Na obydwa wydarzenia obowiązują zapisy pod nr tel. 83 352 73 14 w godz. 8.00-15.00. Więcej informacji na stronie internetowej: https://radzynrok.pl. 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama