Jak przekazuje Miejska Biblioteka Publiczna, w zbiorach zainteresowani znajdą fotografie m.in.: Ochotniczej Straży Pożarnej Białej Podlaskiej, Zakanalu, Piszczacu, Konstantynowie, Terespolu, Międzyrzecu Podlaskim i wielu innych miejscowościach, Zarządu Bialskiej Ochotniczej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej Podlaskiej Wytwórni Samolotów.
Na wystawie znajdują się również fotografie z prywatnych zbiorów Waldemara Bałkowca. Wystawa znajduje się na I piętrze w głównym budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej.
CZYTAJ TEŻ:

![Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA] Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-w-puszczy-solskiej-do-akcji-wchodza-wyspecjalizowane-jednostki-strazakow-zdjecia-1778074876.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-01-03-2026-1777790633.jpg)



![Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ] Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pierwsza-czworka-na-remis-1777835701.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze