Jak przekazuje nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie, 31 sierpnia po godzinie 14.30 w miejscowości Drelów (powiat bialski) kierujący audi 39-latek zjechał na prawe pobocze i wjechał do rowu.
- W wyniku siły uderzenia kierujący wypadł z pojazdu na jezdnię. Mężczyzna w stanie nieprzytomnym został zabrany do szpitala gdzie, niestety zmarł - podaje oficer prasowy. Jak ustalili policjanci, 39-latek posiadał nałożony wyrokiem Sądu Rejonowego w Łukowie zakaz prowadzenia pojazdów w związku z kierowaniem z stanie nietrzeźwości. - W rozbitym audi mundurowi ujawnili puszki i butelki po alkoholu. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej - informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek.


![Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA] Ogromny pożar w Puszczy Solskiej. Do akcji wchodzą wyspecjalizowane jednostki strażaków [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-w-puszczy-solskiej-do-akcji-wchodza-wyspecjalizowane-jednostki-strazakow-zdjecia-1778074876.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [03-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-01-03-2026-1777790633.jpg)



![Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ] Pierwsza czwórka na remis [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pierwsza-czworka-na-remis-1777835701.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze