Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 11:43
Reklama
Reklama

Egzekucja na drodze. Wypadek, dachowanie, strzały

Policja wyjaśnia tajemnicze zdarzenie na drodze, które zaczęło się od wypadku. Sprawa wygląda niczym koszmar z najbrutalniejszych filmów.
Egzekucja na drodze. Wypadek, dachowanie, strzały
To była sobota. Około godziny 19. Drogą w miejscowości Lubowidza koło Łodzi jechała osobowa toyota, a w niej rodzina z dziećmi. Nagle w auto uderzył mercedes

Autor: policja

To była sobota. Około godziny 19. Drogą w miejscowości Lubowidza koło Łodzi jechała osobowa toyota, a w niej rodzina z dziećmi. Nagle w auto uderzył mercedes.

„Jak wstępnie ustalili śledczy, kierujący mercedesem 39-letni mężczyzna doprowadził do zderzenia z samochodem marki Toyota, którym poruszały się 4 osoby: 49-latek, 39-letnia kobieta oraz dwójka dzieci w wieku 8 i 12 lat. W wyniku tego zderzenia toyota zjechała na pobocze, a następnie dachowała” – opisuje łódzka policja.

Pierwsze ciało

I można by pomyśleć, że to kolejna tragedia na drodze. Ale w tym przypadku wszystko potoczyło się inaczej.

Z mercedesa wysiadł kierowca, podszedł do rozbitej toyoty, wyciągnął broń i strzelił kilka razy. 

„Kierujący toyotą wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać. W ślad za nim pobiegł kierowca mercedesa. Po chwili rozległy się strzały, a kierujący mercedesem uciekł swoim pojazdem w nieznanym kierunku. Niestety po chwili, w odległości około kilkuset metrów, odnaleziono ciało 49-latka” – dodają policjanci.

Kobieta i dzieci przeżyły wypadek. Są pod opieką psychologów.

Drugie ciało

To jeszcze nie koniec tej strasznej opowieści, bo policja od razu zaczęła szukać kierowcy mercedesa, który uciekł z miejsca zabójstwa. Ściągnięto śmigłowiec ze Szczecina i mundurowych z Łodzi i Warszawy. Psy miały podjąć trop i odszukać zabójcę. W powietrze wysłano drony.

W niedzielę po godzinie 10 na obrzeżach Łodzi znaleziono mercedesa. Kilka godzin później już namierzone było mieszkanie, w którym mógł ukrywać się mężczyzna.

„Na miejsce zadysponowano służby kontrterrorystyczne. Około godziny 14:45 policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu. W pewnym momencie usłyszeli strzał. Jak się okazało 39-latek postrzelił się z posiadanej przy sobie broni. Pomimo reanimacji jego życia nie udało się uratować” – dodaje policja. 

Policjanci szukają świadków

Policja apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt. Dotyczy to także kierowców jadących w czasie i miejscu wypadku, a mających kamery samochodowe, żeby skontaktowali się z Komendą Powiatową Policji w Brzezinach (ul. Konstytucji 3 maja 5) osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 842 63 30 lub 112.

„Każda informacja jest dla nas cenna. Gwarantujemy anonimowość” – zapewnia policja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama