Do wypadku doszło wczoraj około godz. 8:00.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-latek kierujący samochodem marki Volvo na prostym odcinku drogi gminnej chciał uniknąć zderzenia z sarną, która wbiegła na jezdnię. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i dachował. Dodatkowo auto uderzyło w zaparkowane na poboczu audi jednego z grzybiarzy – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Pasażer auta nie żyje
Razem z 18-latkiem autem podróżowało dwóch pasażerów. – Wszyscy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że 18-letni kierowca z gminy Milanów był trzeźwy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 53-letni pasażer, mieszkaniec gminy Podedwórze – mówi podkomisarz Kamil Karbowniczek.
Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.









![Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA] Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-autostrada-a2-kierowcy-szykuja-sie-na-otwarcie-obwodnicy-siedlec-zdjecia-film-1766061486.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze