Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 16:38
Reklama baner reklamowy
Reklama
XXIII Turniej Walentynkowy Służb Mundurowych

Najlepsi okazali się „Strażacy” z Białej - GALERIA - PATRONAT SŁOWA PODLASIA

Po raz dwudziesty trzeci rozegrano Turniej Walentynkowy Służb Mundurowych w piłkę nożną. Gospodarzami tego wydarzenia były cztery gminy i miasto z naszego regionu. Nasza redakcja objęła turniej patronatem medialnym.
Najlepsi okazali się „Strażacy” z Białej - GALERIA - PATRONAT SŁOWA PODLASIA

Autor: Justyna Lesiuk-Klujewska

W grupie A, która mecze rozgrywała w Tucznej najlepsza okazała się ekipa ZK Biała Podlaska, wyprzedzając PSG Biała Podl., PSG Lublin i KPP Łuków. W grupie B (Kodeń) wygrała PSP Biała Podl. przed OSP Kodeń, 19 Brygada Zmechanizowana Lublin i PSG Sławatycze. Grupę C (Wisznice) wgrała ekipa 3 Podkarpackiej Brygady Terytorialnej Rzeszów. Kolejne miejsca zajęły PSG Dołhobrody i PSG Janów Podlaski. W grupie D (Piszczac) pierwsze miejsce zajęła ekipa PSP Włodawa, POSG Białystok był drugi, kolejne miejsca zajęły KMP Chełm  i PSG Buhakały. W grupie E (Sławatycze) wygrał PSG Dorohusk, przed PSG Terespol, KPP Puławy i PSG Kryłów. Później gracze przenieśli do Sławatycz, gdzie rozegrano rundę finałową. W baraż po rundę pucharową: PSG Lublin pokonał 19 Zmech Lublin 1:0, a KMP Chełm uległo KPP Puławy po karnych 2:3 w regulaminowym czasie było 1:1.  W pierwszej rundzie pucharowej padły następujące: 3PBT Rzeszów – OSP Kodeń 1:0, PSP Biała Podl. – PSG Biała Podl. 1:0, PSP Włodawa – PSG Lublin 2:0, PSG Terespol – PSG Dołhobrody 2:0, PSG Dorohusk – POSG Białystok 4:2, ZK Biała Podl. – KPP Puławy 3:0. II runda: 3PBT Rzeszów – ZK Biała Podl. 0:1, PSP Biała Podl. – PSG Dorohusk 3:1, PSP Włodawa – PSG Terespol 0:2. W finale system każdy z każdym grali zwycięscy II rundy. Ostatecznie wygrał PSP Biała Podl. wygrywając z PSG Terespol 2:0 i remisując z ZK Biała Podl. 1:1. W trzecim meczy ZK zremisował z PSG i to ekipa  Zakładu Karnego zajęła drugie miejsce. - Chciałem jako organizator turnieju serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom turnieju. To były świetne zawody. Mogły się odbyć dzięki przychylności: włodarzy jednostek samorządu gmin; Tuczna Zygmunt Litwiniuk, Wisznic Piotr Dragan, Kodnia Jerzy Troć, Sławatycz Arkadiusz Misztal i Burmitrza Piszczaca Kamila Kożuchowskiego, dyrektorom szkół gdzie odbędą się zawody.  Ponadto podziękowania należą się za pomoc ze związków zawodowych każdej ze służb na różnych szczeblach od jednostek terenowych poprzez wojewódzkie do krajowych, a także Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Mieliśmy tez liczne i oddane grono sponsorów: Petrodom, Pagos, Piotrans, Serhej, Elektrodemon, Yacek, Dach Servis, Simba, Piekarnia Partner, Horyzont, Pegaz. Podziękowania należą się również Słowu Podlasia za patronat medialny. Za rok widzimy się na kolejnym turnieju – podsumował Sławomir Jarocki, organizator turnieju.   

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama