Wydarzenie odbędzie się 6 marca o godzinie 18:00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej. Anna Matuszewska poprowadzi wykład ph."Moc kobiecych marzeń".
Jak podaje Dział Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej, na spotkaniu odkryjemy, dlaczego warto marzyć i jak marzenia pomagają nam określić kierunek zgodny z naszymi prawdziwymi potrzebami.
- Porozmawiamy o ich transformującej mocy – o tym jak pozwala nam odkryć własną siłę, zrozumieć kim jesteśmy i żyć w zgodzie ze sobą. To także niezwykła podróż w głąb siebie, odkrywanie swojej natury, talentów i potencjału, który czeka, by zostać uwolniony. Bo kiedy kobieta marzy, budzi w sobie odwagę, miłość do siebie i wolność do tworzenia życia na własnych zasadach - zapowiada Anna Matuszewska.
Czytaj też:













![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [18-01-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [18-01-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-18-01-2025-1768727497.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze