Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 06:03
Reklama
Reklama
Uwaga krwiodawcy!

Łosice. Będzie kolejna zbiórka dla 7-latki

Już jutro przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 4 będzie można oddać krew. Akcja ma na celu wsparcie leczenia chorej na białaczkę mieszkanki gminy Łosice.
Łosice. Będzie kolejna zbiórka dla 7-latki
4 marca przy ul. Marszałka Piłsudskiego w Łosicach zaparkuje ambulans PCK, w którym będzie można oddać krew

Źródło: Freepik

We wtorek, 4 marca przy Łosickim Domu Kultury stanie specjalny ambulans PCK. W profesjonalnie wyposażonym mobilnym punkcie poboru od godziny 9:00 do 12:00 będzie można oddać krew. Zbiórka prowadzona jest na rzecz Natalii Stańczuk ze Starych Biernat. Dziewczynka przebywa na warszawskim oddziale onkologii, gdzie walczy z leukemią i pilnie potrzebuje wsparcia w postaci krwi, by móc kontynuować leczenie. Każda kropla tego bezcennego leku jest na wagę złota, a grupa krwi dawcy nie ma znaczenia.

– Wszystkich chętnych, którzy bezinteresownie chcą pomóc bardzo serdecznie zapraszam – mówi prezeska Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz.

Jeśli nie możesz pojawić się osobiście, istnieje również możliwość oddania krwi w każdym innym punkcie poboru ze wskazaniem na Natalkę: Natalia Stańczuk, lat 7; Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego, ul. Żwirki i Wigury 63A, 02-091 Warszawa, Onkologia.

Natalia Stańczuk przebywa na oddziale onkologicznym w warszawskim szpitalu

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama