Festiwal zaplanowano na 16 maja w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu przy ul. Rynek 4. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 10:00 i obejmą sześć kategorii wiekowych: od przedszkolaków po młodzież szkół ponadpodstawowych, a także uczestników z placówek dla osób z niepełnosprawnością.
Każdy solista zaprezentuje jeden utwór w języku polskim. Zgłoszenia — wraz z dokumentacją RODO — należy przesłać mailowo lub dostarczyć osobiście do 9 maja do godz. 12:00. Szczegóły i kontakt: [email protected], tel. 83 375 41 37.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze