Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na zakręcie drogi kierujący porsche 69-letni chełmianin zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym iveco, prowadzonym przez 73-latka z Okszowa. W wyniku zderzenia sprawca uderzył jeszcze w fiata, którym kierował 40-letni mężczyzna z Rejowca Fabrycznego. Fiat wypadł z drogi. Kierowca tego auta z obrażeniami ciała i złamanym kręgosłupem został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Miejsce zdarzenia i rozbite samochody zabezpieczało aż 14 strażaków – trzy zastępcy zawodowców z Chełma i ochotnicy z Rejowca. Przejazd tą trasą przez kilka godzin była zablokowany, a policja kierowała na objazdy.
Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia i apeluje o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
CZYTAJ TEŻ:













![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze