Już w niedzielę, 27 lipca superauta stają na pl. Wolności. Będzie można je oglądać, robić zdjęcia a nawet się nimi przejechać. Wszystko za sprawą Fundacji Fun and Drive Dzieciom, która znana jest z organizacji emocjonujących wydarzeń motoryzacyjnych i nie zwalnia tempa w swoim szczytnym celu – zakupie nowoczesnych karetek kontenerowych dla dzieci. Dzięki społecznemu zaangażowaniu i zamiłowaniu do motoryzacji, Fundacja ma już na swoim koncie dwie zakupione karetki, a kolejne dwie są w budowie, z czego jedna niebawem zostanie odebrana od producenta!
I właśnie w celu zebrania pieniędzy na kolejne karetki Fundacja ze swoimi superautami zawita w najbliższy weekend do Białej Podlaskiej.
"Głównym punktem wydarzenia, który będzie realizowany przez cały czas jego trwania są przejazdy z nami jednym z samochodów, które powodują ciarki na ciele każdego maniaka motoryzacji. Co więcej, to auta są zmodyfikowane w taki sposób że są jeszcze mocniejsze i jeszcze piękniejsze, więc przyjdź i zobacz te dzieła sztuki. Oprócz przejażdżki, będziesz miał możliwość zasiąść za kierownicą i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Trasy przejazdów dobraliśmy tak, aby dostarczyć Wam jak najwięcej emocji. Poczuj moc każdego z aut. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To co najistotniejsze - dzięki tym przejazdom i zdjęciom, wspierasz akcję Fundacji Fun and Drive dzieciom! " - czytamy na facebookowym profilu wydarzenia w Białej Podlaskiej.
Wydarzenia Fun and Drive Dzieciom to nie tylko supersamochody. To również mnóstwo dodatkowych atrakcji dla najmłodszych, które sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie:
Mini-motorki elektryczne dla dzieci
Animacje, w tym malowanie twarzy, tatuaże, gry i zabawy, warkoczyki
Wata cukrowa
Dmuchańce
Symulatory jazdy
Warto przyjść 27 lipca na p. Wolności, gdzie od 10.00 do 20.00 czekać będą na Was superauta i wiele atrakcji dla całych rodzin. Szczegóły wydarzenia w Białej Podlaskiej znajdziecie TUTAJ
Dodatkowo zapoznać sie można z zapowiedzią imprezy zamieszczoną na plakacie

CZYTAJ TEŻ:





![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)



![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)


![Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO] Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-mikolaje-slowa-podlasia-rozdali-prezenty-1765835068.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze