Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:56
Reklama
Reklama
Reklama
Koncerty w Bialskim Centrum Kultury

Muzyczna podróż pod słońce Hiszpanii

Duszek Duende, który przybywa z gorącej Hiszpanii, spotyka na polskich łąkach roztańczone skrzaty – tak rozpoczyna się niezwykła opowieść, w której tradycyjne polskie melodie splatają się z rytmami flamenco. Dzieci, wraz z zespołem Madrugada Sombra, wyruszą w pełną energii podróż muzyczną, poznając kulturę i taniec pełne pasji i radości.
Muzyczna podróż pod słońce Hiszpanii
Na scenie wystąpi zespół Madrugada Sombra w składzie

Autor: Madrugada Sombra/Facebook

Koncerty odbędą się 21 września, o godz. 11:00 i 12:15 w sali 108 Bialskiego Centrum Kultury. Wstęp jest biletowany - cena wynosi 10 zł.

Podczas interaktywnego spotkania najmłodsi będą mogli spróbować rytmicznego klaskania (palmas), stepowania i radosnych okrzyków jaleo, które towarzyszą tańcom flamenco. To doskonała okazja do nauki przez zabawę i doświadczania hiszpańskiej kultury w angażującej formie.

Na scenie wystąpi zespół Madrugada Sombra w składzie: Wiktoria Kwiatkowska (wokal), Maciej Wieżyński (gitara), Qinke Chang z Chin (klawisze, bass, chórki), Anika Kamińska (perkusjonalia), Piotr Antoni Łabanow (gitara i gitara basowa) oraz Kamila Olesińska (taniec, chórki).

Koncert realizowany jest w ramach zadania „Smykofonia – sezon koncertowy dla Melomaluszków” i dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Bilety można rezerwować i kupować w Bialskim Centrum Kultury oraz online na stronie www.bck24.pl.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama