Sobota, 4 października
Poranek zapowiada się chłodno – temperatura spadnie do około 3°C, a wilgotność sięgnie 90 proc. Przy ciśnieniu obniżającym się stopniowo z 1021 do 1013 hPa spodziewane będą mgły i spora wilgoć w powietrzu.
W ciągu dnia słupki rtęci pokażą około 10–11°C, przy umiarkowanym wietrze wiejącym do 25–30 km/h. Po południu i wieczorem zacznie robić się coraz bardziej pochmurno, a ciśnienie spadnie poniżej 1010 hPa.
Wieczorem temperatura spadnie do około 7–8°C.
Noc z soboty na niedzielę przyniesie zachmurzenie i niewielkie opady – temperatura utrzyma się w granicach 6–8°C, przy ciśnieniu 1005–1006 hPa
Niedziela, 5 października
Poranek będzie pochmurny, z temperaturą około 8°C i umiarkowanym wiatrem do 30 km/h.
W ciągu dnia ociepli się do 11–12°C, a ciśnienie zacznie powoli rosnąć w kierunku 1010–1012 hPa.
Po południu i wieczorem nie zabraknie chmur, ale opady będą miały raczej przelotny charakter.
Wieczorem temperatura spadnie ponownie do 8–9°C, a wilgotność sięgnie ponad 90 proc., co sprzyjać będzie tworzeniu się mgieł.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze