Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 05:01
Reklama
Reklama
Idzie ciepło!

Pogoda na czwartek. Sprawdź, jaka będzie aura

Czwartek w regionie przyniesie wyraźne ocieplenie i więcej chmur.
  • Źródło: IMGW
Pogoda na czwartek. Sprawdź, jaka będzie aura
23 października zapowiada się jako jeden z cieplejszych dni tej jesieni

Źródło: Pixabay

Nocą ze środy na czwartek temperatura utrzyma się na dość wysokim poziomie, bo około 9°C, przy odczuwalnej 7-8°C. Wilgotność wzrośnie, a w drugiej połowie nocy pojawią się przelotne opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, z porywami do 22 km/h, ciśnienie zacznie spadać (z 1007 do 1005 hPa).

Czwartek rozpocznie się pochmurnie i wilgotno. Termometry wskażą 8–9°C, a lokalnie możliwa będzie mżawka lub słaby deszcz. Wiatr umiarkowany, do 25 km/h, ciśnienie nadal w trendzie spadkowym. W godzinach południowych i popołudniowych napłynie cieplejsze powietrze z południowego zachodu. Temperatura wzrośnie nawet do 17°C, przy odczuwalnej około 14°C. Niebo pozostanie częściowo zachmurzone, ale opady powinny ustąpić. Ciśnienie spadnie do około 1000 hPa.

Wieczorem nadal ciepło jak na drugą połowę października – około 14–15°C. Wiatr umiarkowany, do 30–33 km/h, a wilgotność wzrośnie powyżej 70%. W drugiej części nocy możliwe ponowne zachmurzenie i pojedyncze krople deszczu.

PRZECZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama