Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:06
Reklama

Rewolucja Magdy Gessler w Białej Podlaskiej

Wśród bialskich restauratorów zapanowało wielkie poruszenie. Mobilizują się fani i próbują wyśledzić, gdzie teraz przebywa ich gwiazda. Wszystko dlatego, że w Białej Podlaskiej od środy Magda Gessler przeprowadza "Kuchenne Rewolucje"!
Rewolucja Magdy Gessler w Białej Podlaskiej
Autor: Vivo Naleśnikarnia

Rewolucja trwa w pizzerii Solare (Centrum Handlowe Drop przy ul. Narutowicza) od środy, a zakończy się w sobotę uroczystą kolacją, podczas której będzie można się przekonać, jakie udało się wypracować efekty. W telewizji program będzie wyemitowany za około dwa miesiące, bo za parę tygodniu Magda Gessler wróci tu jeszcze na rekonesans.

Pod lokalem snują się grupki gimnazjalistów, żeby zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą. – Bardzo ją lubimy, bo jest taka śmieszna i kolorowa – mówią.

Gessler pojawiła się na ulicach Białej Podlaskiej i wstąpiła do Naleśnikarni Vivo przy placu Wolności (na zdjęciu). Właścicielka Sylwia Kamińska cieszy się, że właśnie jej lokal odwiedziła. – Ekipa programu wytypowała nas jako miejsce do rozmowy pani Magdy z administratorem budynku Drop, w którym mieści się pizzeria Solare – podkreśla z dumą.

Na miejsce pobytu dla siebie gwiazda wybrała Janów Podlaski, w którego okolicach nie brakuje przytulnych pensjonatów i od niedawna hotelu o wysokim standardzie.

Jedna z naszych czytelniczek podzieliła się wrażeniami z wizyty w Solare podczas "Kuchennych Rewolucji". – Przyszłam tam w środę, żeby zjeść pizzę i się ogrzać, bo w środku jest ciepło i spokojnie, ale było przed godziną 13, więc lokal jeszcze nie działał. Przeproszono mnie. Przyszłam ponownie po godzinie i tym razem w środku była ekipa telewizyjna i grzecznie mnie znowu przeproszono – opowiada.

Kiedy zawitała ponownie tego samego popołudnia, również się nie udało. – Za to na drugi dzień, kiedy tamtędy tylko przechodziłam, wybiegł właściciel i zaprosił mnie na pizzę, za którą nie musiałam płacić, w ramach rekompensaty. W pizzerii nie było jeszcze ekipy programu, więc zrobił to nie przed kamerami, tylko dlatego, że się poczuwał – cieszy się nasza rozmówczyni.

O pierwszych wrażeniach na temat miejscowej kuchni Magda Gessler napisała na swoim facebookowym profilu: "Biala Podlaska ...,szukam tutaj babki ziemniaczanej i nic..., nic co można by było nazwać tertunem..." (pisownia oryginalna). Czyżby właśnie to danie zostało zaserwowane gościom podczas uroczystego otwarcia restauracji w sobotę? Wszystko się okaże.

 

Beata Malczuk

Więcej na temat wizyty Magdy Gessler w Białej Podlaskiej w najbliższym wydaniu "Słowa Podlasia" z wtorku 25 października

 

Zobacz też, co robił w Białej Podlaskiej Karol OkrasaOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gwiazdor 30.10.2016 18:00
Akurat szanowna autorka wie kiedy Pani Magda powróci i jest głównym centrum wiedzy co do terminu emisji odcinka. Zacznijcie wreszcie wspierać innych młodych ludzi w tym regionie i pisać o czymś sensownym. Magda jest ikoną dla całego kraju, więc nie myślcie, że będzie na Was zwracać uwagę. Lepiej poszukajcie takich osób, które będą Wam wdzięczne za pomoc w pokazaniu tego, co kochają i co robią na rzecz innych.

bbbba 22.10.2016 10:52
tak czekał cały następny dzień na tą panią

que 21.10.2016 17:16
Brawa dla właściciela! Świetnie się zachował!

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama