Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 4 czerwca 2026 19:45
Reklama
Reklama
Narkotyk na ponad 300 porcji dealerskich

Gmina Biała Podlaska. Zatrzymany za amfetaminę

41-latek miał w domu znaczne ilości amfetaminy. Jest już w rękach policji. Mężczyzna usłyszał zarzuty w warunkach recydywy.
Gmina Biała Podlaska. Zatrzymany za amfetaminę
Mężczyzna jest w rękach policji

Autor: aresztowany mężczyzna, policjanci

Źródło: KMP Biała Podlaska

Przed weekendem (21-22 lutego) bialscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, w miejscu swojego zamieszkania może posiadać narkotyki.

Policjanci ujawnili woreczki z białą substancją. To amfetamina.

- Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 300 porcji dealerskich tych narkotyków - informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla

Mężczyzno został zatrzymany do wyjaśnienia. - Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwo podobne. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. W przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę - wyjaśnia nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Króluj nam Chryste 26.02.2026 09:36
Recydywa czyli nie ma oznak poprawy . Nie rokuje . Wykastrować chemicznie śmieca aby nie naprodukował sobie podobnej patologi . Na 15 lat pod celę. W krajach muzułmański już by dawno zadyndał na szubienicy i wirgał nóżkami . Każdy kto sprzeda dilera narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie . Bravo Policja . Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie .

Króluj nam Chryste - maniaku, 27.02.2026 23:43
W zasadzie masz rację, ale i tak jesteś maniakiem, chorym maniakiem z ciężką obsesją.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Za komuny w latach 60, cyklicznie była czyszczona i pogłębiana. Woda była czysta, całymi rodzinami, kąpano się w niej. Kajaków było dużo, były 4 wypożyczalnie, na Michała, Melioracji, w odnodze zaraz za Ale 1000l, tylko jeszcze alei nie było. Z mostu na H. Sawickiej, śmiałkowie skakali do Krzny, co niektórzy na główkę. Rzeka naprawdę żyła !!! Szkoda, że dzisiaj tego nie ma... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 05:48 Źródło komentarza: Krzna w Białej Podlaskiej będzie w tym sezonie czysta? Autor komentarza: Ciekawski George Treść komentarza: Jak się zapisać na warsztaty? Data dodania komentarza: 2.06.2026, 19:49 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Warsztaty z fotografowania otworkowego Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: Lepiej być "za" niż z "przodu" ? Data dodania komentarza: 2.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Dzierżyński Treść komentarza: "żyjących we wspólnym pożyciu z osobą tej samej płci. " Proponuję Bosaka jako stróża pod kołdrą. Ile dzieci zostało skrzywdzonych w związkach męsko damskich? Ile dzieci zostało skrzywdzonych w rodzinach zastępczych To że ktoś jest gejem czy lesbijką nie świadczy że jest pedofilem. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 18:52 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Dobre Data dodania komentarza: 2.06.2026, 13:11 Źródło komentarza: Mieszkańcy mieli dość ciemności. Zrobili sobie "ekooświetlenie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama