Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:11
Reklama

Znany bialski lekarz przyłapany na randce z 14-latką

Prokuratura wyjaśnia, co stało się w jednej z miejscowości powiatu bialskiego. Według nieoficjalnych informacji doszło tam w ustronnym miejscu do schadzki 35-letniego lekarza z 14-latką. Dziewczynę na randce z medykiem miała nakryć matka, którą zaalarmował jeden z mieszkańców.
Znany bialski lekarz przyłapany na randce z 14-latką

Mężczyzna, który poznał nastolatkę w internecie został zatrzymany i usłyszał zarzut przestępstwa seksualnego na szkodę małoletniej. Wobec podejrzanego prokuratura zastosowała poręczenie majątkowe oraz dozór. Pokrzywdzona nie została jeszcze przesłuchana.

Informację o zdarzeniu powzięliśmy jakiś czas temu. Jednak ze względu na charakter sprawy i brak dostępu do materiałów procesowych ich weryfikacja było utrudniona. – Prowadzimy śledztwo przeciwko Maciejowi T., któremu zarzucono przestępstwo o charakterze seksualnym popełnione na szkodę małoletniej - potwierdza nasze ustalenia wiceszefowa Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej Mariola Sidorowska. Dodaje, że zachowanie podejrzanego "nie było przemocowe". Nie ujawnia już jednak żadnych innych danych. Nawet tego, kto złożył zawiadomienie o popełnienia przestępstwa. A także w jakich okolicznościach doszło do schadzki. Zdradza jedynie, że chodzi o artykuł 200 kodeksu karnego. Mówi on m. in. o obcowaniu płciowym, doprowadzeniu do poddania się innym czynnościom seksualnym, prezentowaniu treści pornograficznych czy czynności seksualnej. 

Wstępne materiały zgromadzono zaś w trybie art. 308 kodeksu postępowania karnego, czyli w tzw. niezbędnym zakresie (dla zabezpieczenia śladów i dowodów przed ich utratą, zniekształceniem lub zniszczeniem, w wypadkach niecierpiących zwłoki, jeszcze przed wydaniem postanowienia o wszczęciu śledztwa policja może dokonać oględzin, przeszukania lub innych czynności, w stosunku do osoby podejrzanej). Wiadomo również, że środków zapobiegawczych nie stosował sąd, wciąż nie przesłuchano także pokrzywdzonej.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 33/2018


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama