Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 09:19
Reklama

Biała Podlaska: Motocykliści edukowali przedszkolaków

Dzieci z Przedszkola Niepublicznego "U Cioci Marchewki" obejrzały pokaz jednośladów zaprezentowany przez członków Klubu Motocyklowego Grom.
Biała Podlaska: Motocykliści edukowali przedszkolaków

Wydarzenie zorganizowano 24 kwietnia w ramach cyklu spotkań "Poznajemy ciekawych ludzi". Jak informuje wicedyrektor przedszkola, Kamila Jaroszuk inicjatywa miała edukacyjny charakter. - Jej celem było poszerzanie wiedzy przedszkolaków na temat otaczającego ich świata, a przy okazji rozwijanie ich zainteresowań.

Wizyta związana była także z propagowaniem prawidłowych zachowań pieszych i kierujących pojazdami. Dzieci mogły też usiąść na motorach i przez chwilę poczuć się jak prawdziwi motocykliści – relacjonuje. – Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, dlatego bardzo często podejmujemy działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym, a ten na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo na drogach, a zwłaszcza pieszych, rowerzystów, motorowerzystów oraz motocyklistów – mówi prezes honorowy Klubu Motocyklowego Grom, Zdzisław Kozłowski.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama