Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, a po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy. Jak tłumaczył, zwierzaki zostawił, aby ktoś mógł je znaleźć i zabrać. Pieski, którym udało się wyswobodzić z zawiązanego worka, zostały znalezione przez mieszkankę tej samej gminy.
O znalezieniu dwóch szczeniaków dyżurny międzyrzeckiego komisariatu został powiadomiony w sobotę, 22 czerwca. Do zdarzenia doszło na drodze leśnej pomiędzy miejscowościami Jaźwiny i Sokule. Kobieta zabrała pieski do domu powiadamiając o wszystkim stróżów prawa. Podejrzanemu grozi grzywna, ograniczenie wolności lub do 2 lat pozbawienia wolności.


![W Lublinie powalczą o finał [WYNIKI] W Lublinie powalczą o finał [WYNIKI]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-oni-wiedza-najwiecej-o-wiedzy-pozarniczej-powalcza-o-final-w-lublinie-wyniki-1775032573.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze