Konferencja już w środę, 16 października w godz. 10:30-14:30. Od 10:30 rejestracja uczestników, o 11 – otwarcie konferencji, wystąpienia gości i organizatorów; 11:30-12:10 „Bez schematów, bez dzwonków, bez granic dla nauki! Rzecz o Szkole No Bell, innowacyjnych metodach i formach pracy”, wystąpienie Izabelli Gorczycy; 12:10-12:45 przerwa kawowa; 12:45-14:15 „Lekcja poza schematem – innowacyjne i motywacyjne metody pracy z uczniem. Warsztaty dla nauczycieli klas edukacji wczesnoszkolnej”, prowadząca Wanda Banaszewska, miejsce warsztatów: Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sportowa 7; 12:45-14:15 „Lekcja poza schematem – innowacyjne i motywacyjne metody pracy z uczniem. Warsztaty dla nauczycieli klas IV-VIII”, prowadząca Joanna Górecka, miejsce warsztatów: Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sportowa 7; 12:45-14:15 „Jak skutecznie zarządzać szkołą? Konsultacje dla dyrektorów szkół i kadry kierowniczej”, prowadząca Izabella Gorczyca, miejsce warsztatów: Biblioteka Pedagogiczna ul. Kolejowa 8; 14:15-14:30 zakończenie konferencji.
Reklama
Biała Podlaska: Szkoła poza schematem - warsztaty dla nauczycieli
Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkich dyrektorów szkół, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i klas IV-VIII na konferencję pt. „Kształcenie kreatywności i innowacyjności uczniów na przykładzie najlepszej szkoły na świecie No Bell w Konstancinie Jeziornej”. Patronem medialnym wydarzenia jest Słowo Podlasia.
- (pc)
- 09.10.2019 14:40

Data dodania:
09.10.2019 14:40
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as
Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: Bolek
Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Jasam
Treść komentarza: Ja też
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Band-up - maniaku,
Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Autor komentarza: Wypuścić !!!!!
Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności .
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30
Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze