Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 03:53
Reklama

Horoskop: Rok 2020 wspiera dostatek materialny

Numerologiczną wibracją roku 2020 jest 4. Czwórka to synonim faktów i twardych dowodów. Bardzo silnie współgra z systematyczną, zespołową pracą i taką będzie wspierać. Rok 4 pobudza do poszukiwań logicznych odpowiedzi i unikania wszelkiego rodzaju sporów. Jest to rok wspierający dostatek materialny ale nasz nakład pracy i sumienność będą tu również bardzo ważne.
Horoskop: Rok 2020 wspiera dostatek materialny

Bardzo ważne okażą się również relacje z innymi oraz umiejętność współdziałania. Da to solidne fundamenty na przyszłość. W 2020 roku zakładamy podwaliny kolejnych lat, ponieważ to, co teraz zrobimy, będzie procentowało długo. Ponieważ 4 to również kontrole, schematy i czas kalkulacji może to mieć swoje odbicie w życiu uczuciowym, gdzie często górę weźmie pragmatyzm. Osoby samotne jeśli będą się rozglądały za partnerem to często głównie z rozsądku.

Rok 2020 da nam możliwości i potencjał byśmy mogli skupić się na jak najlepszej jakości naszej pracy. Mamy wsparcie by być bardziej skoncentrowanymi, będziemy mieli więcej chęci i zaangażowania, co pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów. Każdy z nas jest określoną urodzeniową wibracją numerologiczną. Oblicza się ją prosto, wystarczy dodać kolejno do siebie cyfry z daty urodzin, aż do uzyskania wartości jednocyfrowej, np. 07.III.1975 obliczymy następująco: 7 + 3 + 1 + 9 + 7 + 5 = 32 = 3 +2 = 5. Aby zapoznać się z wyzwaniami Nowego 2020 Roku dla nas należy do naszej wibracji urodzeniowej dodać wartość 4. (Dla przykładu powyższego będzie to 9, bo 5 + 4 = 9).

Jeśli po zsumowaniu otrzymaliśmy JEDEN.

Warto jest mieć plan na nadchodzący rok a nawet dalszą perspektywę. Spotkasz się z silnym wsparciem przy jego realizacji. Pozwoli Ci to ruszyć mocno do przodu. Rok 2020 stworzy Ci wiele okazji do szybkiego wypełnienia planów i zamierzeń. Czasem o wiele śmielszych niż pierwotne. Twoja otwartość i uważność na sytuacje wspierające od losu pozwoli Ci wkroczyć w świat fascynującej samorealizacji. Liczy się więc plan, Twój upór i wytrwałość przy jego realizacji ale także Twoja otwartość na zmiany i zaangażowanie. Śmiało możesz zaczynać „od początku”. Nie bój się marzyć. Nie bój się zmian i porzucania utartych ścieżek. Wejdź w każde wyzwanie z dziecięcą ciekawością ale i z niezachwianą pewnością, że nawet najśmielsze plany mają teraz szansę na urzeczywistnienie.

Jeśli otrzymałeś wynik DWA.

Najważniejsza w tym roku będzie dla Ciebie relacja z partnerem, z otoczeniem oraz relacje biznesowe. Poświęć na swoje relacje więcej czasu niż dotychczas. Pamiętaj, że świat jest Twoim lustrem. Inni pokazują Ci Twoje wady i zalety. Te uświadomione ale najczęściej te wyparte. Jak mówił Carl Gustav Jung „na ścieżce życia spotykamy samych siebie skrytych w tysięczne przebrania”. Jeśli jesteś w związku, który daje Ci satysfakcję pozostaje Ci się tym tylko cieszyć i oddawać to co otrzymujesz, a nawet trochę więcej. Jeśli jesteś w trudnej relacji, masz teraz możliwość zapytać los: dlaczego? Co on/ona wnosi w moje życie? Czego ma mnie nauczyć? Być może, w końcu, stawiania granic. Wszelkie nowe pomysły, działania i plany będzie Ci w tym roku o wiele szybciej, łatwiej i skuteczniej zrealizować jeśli zrobisz to z kimś lub w grupie. (...)

Numerologiczną pomyślność w Nowym 2020 roku wspiera także astrologia. Ważnym aspektem będzie tu tranzyt Jowisza w znak Koziorożca i to przez niemal cały rok, bo już od 2 grudnia 2019 do 19 grudnia 2020. Co to oznacza? Jowisz jest planetą szczęścia. Dodaje pewności siebie i skrzydeł. Stwarza okazje do dzielenia się szczęściem - tym materialnym, jak i emocjonalnym. Jowisz oznacza ekspansję i dobrobyt. Pod warunkiem, że jesteśmy na ten dobrobyt gotowi i zrobiliśmy mu miejsce. Ponieważ Jowiszowi w znaku Koziorożca nie jest jednak zbyt wygodnie, szczęściu w tym roku będziemy musieli trochę pomóc. Aby rok 2020 okazał się pomyślny, należy wejść w niego z planem oraz być wytrwałym przy jego realizacji. Jowisz bowiem nagradza wkładanie wysiłku w swoje czyny. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 31 grudnia

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama