Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 05:23
Reklama

( AKTUALIZACJA!) Przyjechali w kombinezonach, ale nie przez koronawirus

Czytelniczka wysłała Słowu Podlasia zdjęcia, jak ratownicy medyczni wynoszą osobę w kombinezonach i maskach ochronnych. Zweryfikowaliśmy tą informację i okazało się, że zaistniała sytuacja nie miała nic wspólnego z koronawirusem. Potwierdza to również dyrektor Stacji Pogotowia ZOZ w Białej Podlaskiej Artur Kozioł.
( AKTUALIZACJA!) Przyjechali w kombinezonach, ale nie przez koronawirus
Autor: nadesłane

Czytelniczka wysłała Słowu Podlasia zdjęcia, jak ratownicy medyczni wynoszą osobę w kombinezonach i maskach ochronnych. Zweryfikowaliśmy tą informację. – W okolicach ul. Kościuszki z jednego z budynków mieszkalnych zabrano mężczyznę. Ratownicy byli ubrani w strój ochronny, gdyż dostali wcześniej wiadomość, iż pacjent do jakiego jadą, nie dbał o swoją higienę. Nie miało to nic wspólnego z koronawirusem – mówi rzecznik prezydenta Gabriela Kuc – Stefaniuk.  

 

Śmieci składowane przez lata

3 marca o godz. 23.35 podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego został wysłany przez dyspozytora medycznego do mieszkania przy ul. Asnyka w Białej Podlaskiej. Powód wezwania określono słowami: - Chory leży i jest z nim utrudniony kontakt. - Po przyjeździe do miejsca wezwania kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego poprosił o wsparcie straż pożarną. Wynikało to z braku możliwości dostania się do pacjenta. Mężczyzna w wieku 69 lat leżał od 2 dni wśród sterty śmieci, jedzenia, zbieranych i składowanych w pokoju już od kilku lat. Ze względu na tak panujące warunki straż pożarna ubrana była w kombinezon dla bezpieczeństwa własnego. Strażacy wynieśli pacjenta z domu i razem z Zespołem Ratownictwa Medycznego przenieśli do karetki. Pacjent w stanie ciężkim , zaniedbany, bez kontaktu został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Wezwanie nie było do podejrzenia zakażenia Koronawirusem SARS-CoV-2. – mówi Artur Kozioł p.o. dyrektora SPR SPZOZ w Białej Podlaskiej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama