Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:36
Reklama

Biała Podlaska

Biała Podlaska. „Pan Jowialski” na deskach BCK
Biała Podlaska. „Pan Jowialski” na deskach BCK
Teatr Słowa Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej w niedzielę 5 lutego zaprezentował sztukę Aleksandra Fredry "Pan Jowialski". 07.02.2017 13:36
Emilka walczy o sprawność. Możesz jej pomóc!
Emilka walczy o sprawność. Możesz jej pomóc!
Szpital, wizyty u specjalistów, leki i ciężkie ćwiczenia – tak od ośmiu lat wygląda życie Emilki Habiedy z Łomaz. Dziewczynka choruje na porażenie mózgowe. Jest nadzieja na przywrócenie jej częściowej sprawności, ale niestety kosztowna rehabilitacja i leczenie znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny. 07.02.2017 12:46
Sezon na grypę. Czy grozi nam epidemia?
Sezon na grypę. Czy grozi nam epidemia?
Kolejki w przychodniach i aptekach. Tylko w styczniu z grypą do lekarzy w powiecie bialskim zgłosiło się ponad 280 osób, a szczyt zachorowań dopiero przed nami. Sanepid zaleca przestrzeganie zasad higieny oraz w miarę możliwości unikanie większych skupisk ludzi. Sytuację w oddziałach szpitalnych monitoruje także dyrekcja bialskiego szpitala. 06.02.2017 22:53
Akademicy bezsilni wobec Kasprzaka
Akademicy bezsilni wobec Kasprzaka
Możliwość obejrzenia drużyny występującej w PGNiG Superlidze zachęciła do przyjścia do uczelnianej hali około pół tysiąca osób. Nie wiadomo z jakich powodów zabrakło klubu kibica, ale ci, którzy zdecydowali się zasiąść na trybunach, zobaczyli w miarę wyrównane spotkanie oraz niemal wzorcową grę kołowego Tomasza Kasprzaka. 06.02.2017 12:32
Zapisz się na kurs migowy
Zapisz się na kurs migowy
06.02.2017 10:46
Trzecie podejście do sztucznego boiska
Trzecie podejście do sztucznego boiska
Do trzech razy sztuka. Urząd Miasta unieważnił trzeci już przetarg na budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłsudskiego. Tym razem powodem była zbyt duża cena za oferowane usługi. 04.02.2017 21:40
Biała Podlaska. Odgryziono palec w lokalu
Biała Podlaska. Odgryziono palec w lokalu
Horror w jednym z bialskich lokali. 31-letni mieszkaniec gminy Zalesie, w wyniku awantury z pracownikiem ochrony, odgryzł część palca lewej dłoni jednemu z przebywających w lokalu gości. 03.02.2017 17:00
Biała Podlaska. Bal królowej zimy
Biała Podlaska. Bal królowej zimy
W niedzielne popołudnie 29 stycznia do sali widowiskowej przy ulicy Brzeskiej 41 zawitało mnóstwo najmłodszych mieszkańców miasta. 03.02.2017 09:15
Recital Edyty Geppert w Białej Podlaskiej
Recital Edyty Geppert w Białej Podlaskiej
Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. 02.02.2017 16:00
Stowarzyszenie Biała Pozytywka z wizytą u Pierwszej Damy
Stowarzyszenie Biała Pozytywka z wizytą u Pierwszej Damy
Członkinie Stowarzyszenia Biała Pozytywka wraz z przedstawicielami grup zaangażowanych w przygotowanie zaproszenia dla Agaty Dudy 7 lutego gościć będą w pałacu prezydenckim. 02.02.2017 15:56    1
Filtr epidemiologiczny w Białej Podlaskiej prawie gotowy
Filtr epidemiologiczny w Białej Podlaskiej prawie gotowy
Dobiegła końca budowa filtra epidemiologicznego przy ośrodku recepcyjnym dla cudzoziemców. To pierwsza w Polsce przychodnia, w której diagnozowani będą cudzoziemcy zgłaszający się do procedury uchodźczej. Po przeprowadzeniu badań kierowani będą do podobnych ośrodków w całym kraju. 02.02.2017 14:30
Ponad 19 tys. drzew do wycinki
Ponad 19 tys. drzew do wycinki
Na bialskim lotnisku, w utworzonej 10 stycznia podstrefie ekonomicznej, trwają prace przygotowujące tereny pod inwestycje. Pod topór pójdzie ponad 19 tys. drzew. 01.02.2017 15:38    1    2
Biała Podlaska. Biorą udział w programie „Być jak Ignacy”
Biała Podlaska. Biorą udział w programie „Być jak Ignacy”
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej biorą udział w ogólnopolskim programie fundacji PGNiG „Być jak Ignacy”. Patronat honorowy nad akcją objął marszałek Sejmu RP i minister edukacji narodowej. 01.02.2017 14:25
Kasia Sawczuk na parkiecie "Tańca z gwiazdami"
Kasia Sawczuk na parkiecie "Tańca z gwiazdami"
Katarzyna Sawczuk, pochodząca z Białej Podlaskiej aktorka i wokalistka pojawi się w siódmej edycji popularnego telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami". 01.02.2017 11:48
Szykuje się rewolucja w samorządach?
Szykuje się rewolucja w samorządach?
Prawo i Sprawiedliwość szykuje się do prawdziwej rewolucji w samorządach. Już teraz, według zapowiedzi, mogłaby się zmienić ordynacja wyborcza, zakładająca jedynie dwie kadencje sprawowania władzy przez prezydentów wójtów i burmistrzów. Oznaczałoby to prawdziwą rewolucję, również w naszych powiatach. 31.01.2017 21:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4 Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Xd Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35 Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę? Autor komentarza: Tylko ja Treść komentarza: Dawca organów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Gość1 Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02 Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania Autor komentarza: Amper Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55 Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski Autor komentarza: up Treść komentarza: Ciekawe czy Prezydent Nawrocki znów zawetuje... Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:12 Źródło komentarza: Małpki i napoje zdrożeją?
Reklama
Reklama