Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:36
Reklama

Biała Podlaska

Biała Podlaska. Romeo i Julia na walentynki
Biała Podlaska. Romeo i Julia na walentynki
Z okazji walentynek 14 lutego w auli Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej odbył się spektakl „Romeo i Julia” – fascynująca historia o miłości opowiedziana magicznym językiem tańca. Spektakl "Romeo i Julia" wystawił Teatr Tańca Caro Dance (reżyseria i choreografia Iwony Marii Orzełowskiej). 15.02.2017 15:23
Fundacja WOŚP obdarorowała Szpital w Białej Podlaskiej
Fundacja WOŚP obdarorowała Szpital w Białej Podlaskiej
Oddział Neonatologiczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w wzbogacił się w wyjątkowy sprzęt – inkubator hybrydowy. Urządzenie jest darem od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15.02.2017 14:44    2
Projekty murali nie spełniły oczekiwań komisji
Projekty murali nie spełniły oczekiwań komisji
Urząd Miasta będzie musiał powtórzyć konkurs na mural historyczny. Żaden z przedstawionych projektów nie przypadł do gustu komisji konkursowej. 15.02.2017 12:29
Bezcenne zwycięstwo ręcznych AZS AWF Biała Podlaska
Bezcenne zwycięstwo ręcznych AZS AWF Biała Podlaska
Rundę rewanżową w pierwszej lidze piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska rozpoczęli w sobotę 11 lutego z przytupem. Ku radości kibiców pokonali u siebie wyżej notowaną Siódemkę Miedź Legnica. 14.02.2017 12:46    1
Pomóż zwierzętom nabrać sił
Pomóż zwierzętom nabrać sił
Na platformie Dlaschroniska.pl ruszyła internetowa zbiórka w ramach akcji "Witaminowa paka dla bezdomniaka". Każdy chętny może sprezentować potrzebne zwierzętom produkty. Schronisko Azyl z Białej Podlaskiej również bierze udział w zbiórce. 14.02.2017 11:07
Gromadzki nowym bialskim radnym
Gromadzki nowym bialskim radnym
Podczas sesji rady miasta 3 lutego zaprzysiężono nowego radnego. 14.02.2017 09:47    1
 Nie czekaj w kolejce do rejestracji
Nie czekaj w kolejce do rejestracji
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zachęca pacjentów do korzystania z telefonicznej rejestracji medycznej. 13.02.2017 19:36
Zaprosili prezydentową Agatę Dudę
Zaprosili prezydentową Agatę Dudę
Panie ze Stowarzyszenia Biała Pozytywka zainicjowały akcję zaproszenia Pierwszej Damy do Białej Podlaskiej. W tym celu wraz z przedstawicielami bialskich szkół, organizacji i stowarzyszeń 7 lutego uczestniczyły w wizycie w Pałacu Prezydenckim. 13.02.2017 19:15
Zagłosuj na drużynową Martę!
Zagłosuj na drużynową Martę!
Marta Pomorska, instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego w Białej Podlaskiej, została nominowana do tytułu Niezwyczajny 2016 w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii "Aktywność społeczna". Właśnie trwa głosowanie internetowe, które może pomóc jej wygrać. 13.02.2017 12:47    2    7
Bialskie morsy zdobyły brązowy medal
Bialskie morsy zdobyły brązowy medal
Bialski Klub Morsa reprezentował nasz kraj na Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu w Zimnej Wodzie, które odbyły się w dniach 20-22 stycznia w Mińsku na Białorusi. Choć to pierwszy start bialskich klubowiczów, mogą pochwalić się sporym sukcesem. 10.02.2017 14:50    1    1
Aktywizacja zawodowa po 50. roku życia
Aktywizacja zawodowa po 50. roku życia
Powiatowy Urząd Pracy ma możliwość wsparcia w zatrudnieniu osób bezrobotnych powyżej 50. roku życia. Właśnie ogłoszono nabór chętnych do skorzystania z programu. 10.02.2017 12:02
Kolizja na krajowej dwójce. Trzy osoby w szpitalu
Kolizja na krajowej dwójce. Trzy osoby w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w piątek 10 lutego na drodze krajowej nr 2 w okolicach ul. Białka. 10.02.2017 09:21
Biała Podlaska. „Jak nie oszaleć z facetem”
Biała Podlaska. „Jak nie oszaleć z facetem”
W ramach Bialskiego Karnawału Kulturalnego na Walentynki 8 lutego na scenie w auli PSW w Białej Podlaskiej wystawiono zabawny spektakl teatralny „Jak nie oszaleć z facetem”. 09.02.2017 15:39
Bialskie rodziny zastępcze. To powołanie, w które trzeba włożyć wiele wysiłku
Bialskie rodziny zastępcze. To powołanie, w które trzeba włożyć wiele wysiłku
Noworoczne spotkanie bialskich rodzin zastępczych, które odbyło się 24 stycznia w bibliotece Barwna, było okazją do wspólnej zabawy wychowanków, a także do dyskusji o świadomym opiekowaniu się odrzuconymi i niechcianymi dziećmi. 09.02.2017 15:35
Greenpeace Polska dołącza się do apelu bialczan. "To rodzaj dydkryminacji mieszkańców!"
Greenpeace Polska dołącza się do apelu bialczan. "To rodzaj dydkryminacji mieszkańców!"
Czy bialczanie będą mieli dostęp do bieżących informacji o smogu? Nie zanosi się na to, bo wojewódzki inspektor ochrony środowiska montaż nowoczesnej stacji pomiarowej w Białej Podlaskiej nazywa "niezasadnym" wydatkiem. Tymczasem apel o instalację automatycznego urządzenia pomiarowego w mieście poparły już nawet Greenpeace i Polski Alarm Smogowy. 09.02.2017 09:29    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4 Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Xd Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35 Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę? Autor komentarza: Tylko ja Treść komentarza: Dawca organów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Gość1 Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02 Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania Autor komentarza: Amper Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55 Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski Autor komentarza: up Treść komentarza: Ciekawe czy Prezydent Nawrocki znów zawetuje... Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:12 Źródło komentarza: Małpki i napoje zdrożeją?
Reklama
Reklama