Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:52
Reklama

Niedźwiedzie Biznesu 2022

Już po raz trzeci w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu. Plebiscyt organizują Tygodnik Słowo Podlasia oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie w Białej Podlaskiej.

Niezwykle pozytywne wrażenia z gali Niedźwiedzie Biznesu
Niezwykle pozytywne wrażenia z gali Niedźwiedzie Biznesu

Z Martą Kamińską dyrektor zakładu produkcyjnego Krynicy Vitamin, członkiem zarządu firmy o gali Niedźwiedzie Biznesu, znaczeniu otrzymanej nagrody, o tym czym się wyróżnia przedsiębiorstwo i jakie ma plany na przyszłość rozmawia Anna Chodyka.

23.09.2022 10:37    1
Dziękujemy za szczodre serca!
Dziękujemy za szczodre serca!

Ponad 45 000 zł udało się zebrać dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu i Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat" podczas licytacji na Wielkiej Gali Niedźwiedzi Biznesu.

06.09.2022 10:01    1    1
Wręczyliśmy Niedźwiedzie Biznesu! Poznajcie tegorocznych laureatów
Wręczyliśmy Niedźwiedzie Biznesu! Poznajcie tegorocznych laureatów

Podczas piątkowej Wielkiej Gali Niedźwiedzi Biznesu, plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie, wręczyliśmy nagrody przedsiębiorcom, którzy od lat rozwijają region południowego Podlasia. Poznajcie laureatów tegorocznych Niedźwiedzi Biznesu!

02.09.2022 23:59    4    4
Weź udział w licytacjach na rzecz SOSW w Zalutyniu i Wspólnego Świata!
Weź udział w licytacjach na rzecz SOSW w Zalutyniu i Wspólnego Świata!

Już jutro Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu, czyli plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Wzorem lat ubiegłych podczas wydarzenia (ale również po nim!) odbędzie się charytatywna aukcja na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. W tym roku odbędą się też licytacje na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej.

01.09.2022 10:33    1    1
Prezydent RP kolejny rok wspiera aukcje na gali Niedźwiedzi Biznesu
Prezydent RP kolejny rok wspiera aukcje na gali Niedźwiedzi Biznesu

To już powoli staje się tradycją. Prezydent RP Andrzej Duda kolejny rok z rzędu zostaje jednym z głównych partnerów aukcji na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Licytacje są częścią corocznej gali Niedźwiedzie Biznesu, organizowanej przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców "Podlasie" w Białej Podlaskiej. Tym razem na licytację głowa państwa przekazała wyjątkową inkografię, przedstawiającą Pałac Prezydencki od nieco innej strony niż zwykle – ogrodu.

31.08.2022 12:30
Czas wręczyć Niedźwiedzie Biznesu!
Czas wręczyć Niedźwiedzie Biznesu!

Odliczamy już ostatnie godziny do prestiżowej gali Niedźwiedzie Biznesu. W piątek 2 września, w Dworze Woskrzenice ogłosimy zwycięzców plebiscytu zorganizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Honorowym patronem przedsięwzięcia jest Marszałek Województwa Lubelskiego. Patronat medialny sprawuje TVP Lublin.

30.08.2022 11:30
Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu już 2 września w Dworze Woskrzenice!
Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu już 2 września w Dworze Woskrzenice!

Już po raz trzeci wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się już 2 września Dworze Woskrzenice.

30.08.2022 09:21
Ostatnie godziny głosowania w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu!
Ostatnie godziny głosowania w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu!

Już po raz trzeci wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się już 2 września Dworze Woskrzenice. Dla naszych gości wystąpi jedna z największych gwiazd telewizyjnych, muzyk Rafał Brzozowski. Współorganizatorem plebiscytu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Patronem wydarzenia zaś marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

30.08.2022 08:58
Województwo Lubelskie jest partnerem Niedźwiedzi Biznesu 2022!
Województwo Lubelskie jest partnerem Niedźwiedzi Biznesu 2022!

Już w piątek, 2 września, wielka gala Niedźwiedzi Biznesu 2022! Plebiscytu, organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Honorowy patronat nad wydarzeniem po raz kolejny sprawuje marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

26.08.2022 18:44    1
Niedźwiedzie Biznesu 2022: Wybierz najlepszą firmę!
Niedźwiedzie Biznesu 2022: Wybierz najlepszą firmę!

Już po raz trzeci wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się już 2 września w malowniczym anturażu Dworu Woskrzenice. Dla naszych gości wystąpi jedna z największych gwiazd telewizyjnych, muzyk Rafał Brzozowski. Współorganizatorem plebiscytu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Patronem wydarzenia zaś marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

02.08.2022 21:30    3    1