Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:38
Reklama

Niedźwiedzie Biznesu 2022: Wybierz najlepszą firmę!

Już po raz trzeci wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się już 2 września w malowniczym anturażu Dworu Woskrzenice. Dla naszych gości wystąpi jedna z największych gwiazd telewizyjnych, muzyk Rafał Brzozowski. Współorganizatorem plebiscytu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Patronem wydarzenia zaś marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.
Niedźwiedzie Biznesu 2022: Wybierz najlepszą firmę!
Wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom honorowe tytuły przyznane zostaną już po raz trzeci
Autor: Waldemar Pepa

Głosowanie na Niedźwiedzie Biznesu potrwa do piątku 26 sierpnia. Wybieramy firmy w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo (do 9 pracowników), Małe Przedsiębiorstwo (10-49 pracowników), Średnie Przedsiębiorstwo (50-249 pracowników) i Duże Przedsiębiorstwo (powyżej 250 pracowników) oraz Inwestycja Samorządowa.

Głosowanie czas zacząć

W pierwszym etapie naszego plebiscytu, odbędzie się głosowanie za pomocą kuponów drukowanych w gazecie oraz SMS-ów. W drugim etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która pod przewodnictwem rektora Akademii Bialskiej Jerzego Nitychoruka, wybierze laureatów i wyróżnionych w każdej kategorii. Przyznane zostaną też między innymi tytuły: Produkt Roku, Biznesmen Roku, Dobroczyńca Roku, Debiut Roku, Inwestor Roku czy Pracodawca Roku. Tytułem Ambasador Biznesu uhonorowane będą osoby, pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła nasz region dzięki swojej działalności.

Od organizacji ostatniej gali mija już rok. – To był trudny czas dla wszystkich przedsiębiorców. Przedsiębiorcy wyszli z niego mocniejsi i jeszcze bardziej głodni sukcesu. Najpierw gospodarkę drenowała pandemia koronawirusa. Później na Ukrainie wybuchła wojna i staliśmy się krajem frontowym. Do tego od kilku miesięcy towarzyszy nam dwucyfrowa inflacja. Tym bardziej trzeba zwracać uwagę na działające w naszym regionie firmy. Chcemy uhonorować przedsiębiorców, którzy tutaj płacą podatki i zapewniają miejsca pracy. Tym firmom, należy się szczególna uwaga – podkreśla Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.   

Wielka gala

Ceremonia dekoracji zwycięzców odbędzie się już 2 września, podczas uroczystej gali Niedźwiedzi Biznesu. – Wierzymy, że warunki pozwolą nam na organizację gali w wymiarze nie mniejszym, niż te wcześniejsze, które podsumowywały poprzednie edycje naszego plebiscytu. Naszym celem jest integracja środowiska biznesowego, które ma gigantyczny wpływ na rozwój regionu. Chcemy doceniać ludzi, stworzone przez nich produkty i firmy. Dostrzeżenie osiągnięć i uznanie dla ludzkiej pracy to najważniejszy cel jaki przyświeca Niedźwiedziom Biznesu – dodaje Tadeusz Konaszuk, prezes współorganizatora konkursu, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie.

Tegoroczną edycję Niedźwiedzi Biznesu uświetni wyjątkowy muzyk i jedna z największych gwiazd polskiej telewizji - Rafał Brzozowski

- Ponad dwustu przedsiębiorców z całego regionu uczestniczyło w zeszłorocznym finale naszego plebiscytu. Nie inaczej będzie tym razem. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Rafał Brzozowski i jego trio, który specjalnie na tę okazję przygotuje wyjątkowy koncert swoich największych przebojów i standardów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Główną rolę odegrają laureaci i zaproszeni goście. Oczywiście odbędzie się tradycyjna licytacja na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. W tym roku licytować będziemy też na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym Wspólny Świat. Atrakcji podczas gali biznesu na pewno nie zabraknie. Przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia idą już pełną pełną parą - dodaje na koniec Piotr Pyrkosz, dyrektor ds. wydawniczych Grupy Słowo. 


JAK GŁOSOWAĆ SMS?

Wyślij SMS o treści zaznaczonej czerwoną czcionką na nr:

73601 = 1 punkt (koszt 3,69 zł z VAT)

7643 = 3 punkty (koszt 7,38 zł z VAT)

79567 = 5 punktów (koszt 11,07 zł z VAT)

KATEGORIA MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO

spmk.1 Lech Szewczuk 

spmk.2 Nowy-Dach  

spmk.3 Firma Kalinowski 

spmk.4 Bracia Kurowscy  

spmk.5 Outlet Galeryja Łomaska  

spmk.6 Bartłomiej Jedynak 

spmk.7 Woodwose Eco Log House & Renovations

spmk.8 Car System 

spmk.9 Horyzont Roman Bodziak spółka komandytowa 

spmk.10 PVTIM Fotowoltaika 

spmk.11 Cholimpex 

spmk.12 Opta Meble 

spmk.13 Kasztelan Ubezpieczenia 

spmk.14 Gospodarstwo rolne Łaziuk Łukasz

MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO

spmp.1 Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej 

spmp.2 Maronex 

spmp.3 Merkury Goławski Spółka Jawna 

spmp.4 2M Clinic 

spmp.5 Grzeje Mnie To 

spmp.6 UBiT 

spmp.7 Tartak Bronek

ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO

spsp.1 Petrodom 

spsp.2 Piotrans 

spsp.3 Zakład Remontowo Budowlany Stanisław Romaniuk 

spsp.4 Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim 

spsp.5 Komunalnik sp. z.o.o.

spsp.6  Zamel 

spsp.7 Laktopol

spsp.8 Elmar Lesiuk

DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO

spdp.1 Krynica Vitamin

spdp.2 Grupa Horeglad

INWESTYCJA SAMORZĄDOWA

spis.1 Gmina Tuczna 

spis.2 Gmina Miejska Terespol 

spis.3 Gmina Wisznice 

spis.4 Gmina Komarówka Podlaska

spis.5 WORD Biała Podlaska

spis.6 Powiat Bialski

spis.7 Gmina Huszlew

spis.8 Gmina Sosnówka

spis.9 Gmina Drelów


AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA SMS W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

 MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO 

 

 MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO 

 

 ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO 

 

 DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO 

 

 INWESTYCJA SAMORZĄDOWA 

 

 

Sylwetki kandydatów w poszczególnych kategoriach można znaleźć też tutaj:

Mikroprzedsiębiorstwo

Małe Przedsiębiorstwo

Średnie Przedsiębiorstwo

Duże Przedsiębiorstwo

Inwestycja Samorządowa


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Młody 03.08.2022 12:17
Niech firmy z powiatu bialskiego produkują towary jakości europejskiej, wtedy będzie bardzo dobrze na rynku.

ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama