Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 01:36
Reklama

Artykuły

Gmina Stara Kornica: Miliony w kolektory słoneczne i fotowoltaikę
Gmina Stara Kornica: Miliony w kolektory słoneczne i fotowoltaikę
205 kolektorów słonecznych i 36 instalacji fotowoltaicznych, w tym 7 na obiektach użyteczności publicznej wykonano w gminie Stara Kornica.  20.12.2020 15:48    3
Biała Podlaska: Zakażonych 13 osób
Biała Podlaska: Zakażonych 13 osób
Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w Polsce odnotowano dzisiaj 8594 przypadków zakażeń Covid-19 oraz 143 przypadki śmiertelne, w tym 104 osoby miały choroby współistniejące, a 39 chorowało jedynie na Covid-19. W województwie lubelskim odnotowano 299 przypadków zakażeń Covid-19 oraz 20 przypadków śmiertelnych, w tym 15 osób miało choroby współistniejące, a 5 chorowało jedynie na Covid-19. 20.12.2020 14:38
Radzyń Podlaski: Motomikołaje przekazali prezenty ufundowane przez radzynian
Radzyń Podlaski: Motomikołaje przekazali prezenty ufundowane przez radzynian
Już po raz drugi w Radzyniu Podlaskiem zorganizowano mikołajki na motocyklach.. Grupy Bikers i Młodzi Gniewni, w strojach Mikołajów zebrali dary ofiarowane przez mieszkańców miasta i wpłacone przez nich pieniądze, by stworzyć paczki podopiecznym radzyńskich placówek opiekuńczych i małym pacjentom SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim. 20.12.2020 13:39
Region: Terytorialsi pomagają w szpitalach
Region: Terytorialsi pomagają w szpitalach
Placówki szpitalne i opiekuńcze w Białej Podlaskiej, Radzyniu Podlaskim czy Łukowie mogą liczyć na pomoc żołnierzy 23. batalionu lekkiej piechoty w Białej Podlaskiej. Terytorialsi są w szpitalach, DPS-ach, wspierają sanepidy i oddają krew. 20.12.2020 09:29
Leśna Podlaska: Zakonnicy ponownie na kwarantannie
Leśna Podlaska: Zakonnicy ponownie na kwarantannie
Jak informują paulini, opiekujący się Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej, ponownie zostali skierowani na kwarantannę, która rozpoczęła się w sobotę 19 grudnia i będzie trwać aż do odwołania. Wcześniej zakonnicy przebywali na kwarantannie do 9 grudnia, ze względu na to, iż jeden z ojców miał dodatni wynik testu na Covid-19. 19.12.2020 23:15    1    2
Gmina Piszczac: Wypadła z drogi i dachowała
Gmina Piszczac: Wypadła z drogi i dachowała
Kierująca seatem 20-latka straciła panowanie nad samochodem i wypadła na zakręcie z drogi. Następnie zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 19.12.2020 22:06
W akademickich derbach górą przyjezdne
W akademickich derbach górą przyjezdne
Na zakończenie tegorocznych zmagań w drugiej lidze siatkarki AZS AWF Biała Podlaska zmierzyły się u siebie z rywalkami z AZS AWF Warszawa. W zaległym meczu 10. kolejki drugiej ligi siatkarzy zespół Trójki Międzyrzec Podlaski pokonał we własnej hali po pięciosetowej walce przyjezdnych z Metra Warszawa, a w niedzielę 20 grudnia Trójka zagra jeszcze z Bestiosem w Białymstoku. 19.12.2020 17:08    7
Łosice: Wpłynęła rekordowa liczba prac
Łosice: Wpłynęła rekordowa liczba prac
240 - to rekordowa liczba prac jakie przesłano w ramach jubileuszowej, XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Romualda III Mikoszewskiego ph. „Ziemia najbliższa”. Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia. 19.12.2020 14:32    2
POWIAT PARCZEWSKI: Rządowe pieniądze tutaj nie popłyną
POWIAT PARCZEWSKI: Rządowe pieniądze tutaj nie popłyną
Źle napisane wnioski, czy kwestie polityczne zaważyły na tym, że żaden samorząd z powiatu parczewskiego nie otrzymał wsparcia z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych? Samorządowcy nawet nie chcą komentować tego rozstrzygnięcia. 19.12.2020 14:26    2
Gmina Międzyrzec Podlaski: Rządowe wsparcie
Gmina Międzyrzec Podlaski: Rządowe wsparcie
Samorząd znalazł się wśród beneficjentów kolejnego etapu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Do gminy trafi łącznie 4,6 miliona złotych. Pieniądze pójdą na 10 zadań zgłoszonych w postępowaniu konkursowym. 19.12.2020 14:20
Powiat bialski: Zakażone 23 osoby
Powiat bialski: Zakażone 23 osoby
Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w Polsce odnotowano dzisiaj 11267 przypadków zakażeń Covid-19 oraz 483 przypadków śmiertelnych, w tym 375 osób miało choroby współistniejące, a 108 chorowało jedynie na Covid-19. W województwie lubelskim odnotowano 650 przypadków zakażeń oraz 29 przypadków śmiertelnych, w tym 24 osoby miały choroby współistniejące, a 5 chorowało jedynie na Covid-19. 19.12.2020 14:14
Zapraszają na turniej w Parczewie
Zapraszają na turniej w Parczewie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zaprasza na I Turniej Grand Prix Parczewa w Tenisie Stołowym w edycji 2020/2021. 18.12.2020 18:05
Biała Podlaska: Spełnijmy marzenie chorej Nikolki
Biała Podlaska: Spełnijmy marzenie chorej Nikolki
Historię ośmioletniej Nikoli Pasiecznej opisywaliśmy już na łamach naszego tygodnika. Dziewczynka już przez połowę swojego życia walczy z nowotworem. Cały czas trwa zbiórka na jej leczenie na stronie pomagam.pl. Teraz możemy też spełnić mniejsze marzenie małej bialczanki, wspierając zbiórkę Fundacji Dziecięca Fantazja na laptopa dla dziewczynki.  18.12.2020 15:51    1
Gmina Dębowa Kłoda: 78. rocznica zbrodni 
Gmina Dębowa Kłoda: 78. rocznica zbrodni 
Samorządowcy i mieszkańcy wsi złożyli kwiaty i zapalili znicze przed pomnikiem upamiętniającym zamordowanych przez żołnierzy niemieckich.  18.12.2020 15:39
Powiat bialski: Zakażonych dwadzieścia osób
Powiat bialski: Zakażonych dwadzieścia osób
Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w Polsce odnotowano dzisiaj 11013 przypadków zakażeń Covid-19 oraz 426 przypadków śmiertelnych, w tym 304 osoby miały choroby współistniejące, a 122 chorowały jedynie na Covid-19. W województwie lubelskim odnotowano 534 przypadki zakażeń Covid-19 oraz 21 przypadków śmiertelnych, w tym 18 zmarłych miało choroby współistniejące a 3 były chore jedynie na Covid-19. 18.12.2020 15:17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ciekawe Treść komentarza: sukces;) Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Historyczny dzień dla Białej Podlaskiej. Od piątku 26 czerwca, autostradą A2 do samej Warszawy Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama