Łosice: OSA już działa

  • 22.06.2020, 11:49
  • (jg)
Łosice: OSA już działa
Siłownia zewnętrzna, plac zabaw, stół do gry w ping-ponga, nowe ławeczki, nasadzenia i alejki - to tylko niektóre z elementów nowo powstałej Otwartej Strefy Aktywności przy Naukowej Stacji Zabaw.

Dzięki zrealizowanej inwestycji mieszkańcy osiedla zyskali zupełnie nową przestrzeń do czynnego wypoczynku. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Jest to już trzeci obiekt wybudowany na terenie miasta i gminy z tego programu. W ubiegłym roku zostały oddane do użytku Otwarte Strefy Aktywności w Zakrzu i Łuzkach. Koszt budowy łosickiej OSA wyniósł 109 962,00 zł w tym 49 100,00 zł stanowiła dotacja. Pozostałe fundusze pochodziły z budżetu miejscowego samorządu. 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe