Międzyrzec Podlaski: Bezpłatne wifi w mieście

  • 15.07.2020, 16:25
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Bezpłatne wifi w mieście
W ramach projektu WIFI4EU w mieście zostało uruchomionych 13 hotspotów z bezpłatnym dostępem do internetu. Inwestycja kosztowała 15 tys. euro.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z programu „Łącząc Europę” w ramach działania: „Propagowanie łączności internetowej w społecznościach lokalnych – WiFi4EU". W Międzyrzecu uruchomionych zostało 13 hotspotów, w dziesięciu lokalizacjach.

Hotspoty zewnętrzne zainstalowano na placu Jana Pawła II, skwerze Armii Krajowej, międzyrzeckich jeziorkach – budynek zaplecza oraz przy ul. Zahajkowskiej 28, a także w parku Potockich ul. Lubelska 63. Wewnętrzne działają w ZPO nr 1 (ul. Warszawska 40), ZPO nr 2 (ul. Partyzantów 8), ZPO nr 3 (ul. Leśna 2), budynku urzędu miasta oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej, (ul. Warszawska 37). Prędkość przesyłania danych wynosi co najmniej 30 Mb/s.

Aby skorzystać z bezpłatnego Internetu WIFI4EU należy połączyć się z siecią o nazwie „wifi4eu”. Wszelkie problemy techniczne i zapytania dotyczące funkcjonowania WIFI4EU można zgłaszać na adres [email protected]

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe