Powiat bialski: Wykorzystywał seksualnie cioteczną siostrę

  • 12.08.2020, 09:10
  • Marcin Kozarski
Powiat bialski: Wykorzystywał seksualnie cioteczną siostrę
Jest akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu Norbertowi J. Mężczyzna odpowie za gwałty i molestowanie swej 14-letniej krewnej. W jego komputerze znaleziono ślady pobierania ponad 4 tysięcy plików graficznych oraz video o nazwach typowych dla treści pedofilskich. 

Historię jako pierwsi opisaliśmy na łamach Słowa w styczniu tego roku. Norbert J. został zatrzymany pod koniec grudnia 2019 r. Następnie trafił do aresztu. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw seksualnych na szkodę małoletniej złożyli jej rodzice. W sprawie szokuje fakt, że oskarżony jest ciotecznym bratem poszkodowanej.

Mężczyzna to pracownik fizyczny jednej z bialskich firm, kawaler, nie karany. Podczas posiedzenia aresztowego zaprzeczył zarzutom związanym z przestępstwami seksualnymi, przyznał się jedynie do gróźb. Treści jego wyjaśnień sąd nie podał. Schadzki organizował w Białej Podlaskiej oraz w kilku miejscowościach powiatu. (...)

W toku śledztwa ustalono, że podczas wakacji w 2017 r. dziewczynka zaczęła otrzymywać na facebooku wiadomości od użytkownika podającego się za "Julię". Osoba ta pod groźbą zabójstwa matki i podpalenia domu kazała jej uprawiać seks z Norbertem J. i nagrywać współżycie telefonem komórkowym. Nastolatka na początku bała się i wstydziła z powodu tego, w czym musiała brać udział. Potem robiła to z obojętnością. Po jakimś czasie zorientowała się, że za "Julię" podawał się jej brat cioteczny. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 11 sierpnia

Marcin Kozarski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe