Gmina Biała Podlaska: Drogowe „okno na świat”

  • 25.09.2020, 11:21
  • Paulina Chodyka
Gmina Biała Podlaska: Drogowe „okno na świat” UG Biała Podlaska
Niedawno została otwarta droga w Jaźwinach. Mieszkańcy zabiegali o tę inwestycje od lat, w końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Ostatni etap prac wykonano na 1300 metrów nawierzchni.

11 września oficjalnie otwarto nowo wybudowaną drogę powiatową w Jaźwinach, zamykając drugi etap prac na odcinku 1300 metrów, który kosztował prawie 1,2 miliona złotych. Po połowie kosztami podzieliły się gmina Biała Podlaska i powiat bialski.

– Mieszkańcy tej pięknej miejscowości położonej wśród lasów zabiegali o tę drogę od lat. Wyraz temu dawali podczas różnych uroczystości, gdy zespół śpiewaczy z Jaźwin, wyśpiewywał swoje prośby o remont drogi. Wtedy odpowiadałem, że na wszystko przyjdzie czas. Była budowana etapami, łącznie udało się wybudować 3,5 km drogi. Teraz kończymy ostatni etap inwestycji. Cierpliwość mieszkańców się opłaciła i zawsze jak otwieramy kolejną drogę mówię, że otwieramy okno na świat. Mam nadzieję, że dzięki temu przybędzie tu mieszkańców – mówił wójt Wiesław Panasiuk. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 22 września

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe