Płonie fabryka Dr Gerarda w Międzyrzecu Podlaskim

  • 14.10.2020, 09:20 (aktualizacja 16.10.2020, 13:34)
  • (ach)
Płonie fabryka Dr Gerarda w Międzyrzecu Podlaskim nadesłane przez Czytelnika
- Zapaliła się hałda ciastek w fabryce Dr Gerarda w Międzyrzecu Podlaskim. Na miejsce pojechało osiem jednostek straży pożarnej by ugasić pożar. Więcej informacji będziemy mogli podać za godzinę - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej Mirosław Byszuk. [edit]

- Zapaliła się hałda ciastek w fabryce Dr Gerarda w Międzyrzecu Podlaskim. Na miejsce pojechało osiem jednostek straży pożarnej by ugasić pożar. Więcej informacji będziemy mogli podać za godzinę - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej Mirosław Byszuk.

Jak podaje zastępca dowódcy JRG w Międzyrzecu Podlaskim Paweł Jakubowicz, pożar w fabryce Dr Gerarda wybuchł ok. godz. 7 rano, w gaszeniu wzięły trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej i pięć jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. - Obecnie sytuacja jest opanowana, sądzę, że skończymy gasić pożar o godz. 11. Pożar pojawił się w okolicy biura i magazynów. Zapaliły się odpady. Produkcja nie jest zagrożona - mówi Paweł Jakubowicz.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maciej
Maciej 14.10.2020, 19:57
Możliwe, że ktoś rzucił pęta i zaprusxyl ogień.
dr. Obserwator
dr. Obserwator 14.10.2020, 13:46
ooooo a to już kolejny raz he he i znowu ubezpieczenie do łapki za coś, co sie nie spaliło he he
Zyczliwa
Zyczliwa 14.10.2020, 18:22
W samo sedno

Pozostałe