Łosice: Muzyczna uczta w wirtualnym świecie

  • 11.11.2020, 18:26
  • Joanna Gąska
Łosice: Muzyczna uczta w wirtualnym świecie
Pierwszy z trzech koncertów w ramach "Coolturalnej Sceny Łosic" odbył się bez udziału publiczności. Przeniesiono go do świata wirtualnego, a transmisję na żywo można było obejrzeć w serwisie YouTube. Słowo Podlasia było patronem medialnym wydarzenia.  

Ze względu na obostrzenia związane z walką z pandemią koronawirusa występ odbył się całkowicie wirtualnie. Był to pierwszy koncert w ramach realizacji zadania pn. „Coolturalna Scena Łosic” na które Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury w Łosicach otrzymało od samorządu województwa 20 tys. zł. dofinansowania.

- Nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przewidywaliśmy, że będziemy realizować go przy pustej sali. To jest najgorsze, co może być dla artysty, dla dyrektora domu kultury, dla pracowników kultury - mówiła podczas otwarcia wydarzenia, Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.  (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 10 listopada

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe