Łosice: Hala sportowa będzie jak nowa

  • 19.11.2020, 17:03
  • Joanna Gąska
Łosice: Hala sportowa będzie jak nowa
Dobiega końca remont hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika. Modernizacja przywróci jej dawno zapomnianą świetność. 

Remont przyczyni się też do poprawy komfortu uczniów oraz ich bezpieczeństwa. - Choć na efekt końcowy musimy jeszcze chwilę poczekać, hala nabiera już nowego wyglądu. Aktualnie czekamy na ułożenie nowej, dostosowanej do obowiązujących standardów podłogi sportowej – wyjaśnia burmistrz Mariusz Kucewicz.

W ramach inwestycji zostaną wykonane nie tylko nowe podłogi, bowiem projekt zakłada też demontaż starej infrastruktury oraz wymianę instalacji centralnego ogrzewania. Już wkrótce cały obiekt zostanie poddany całkowitej metamorfozie.  

Przypomnijmy, że całkowity koszt przedsięwzięcia to 222 tys. zł. Z czego 80 tys. zł stanowi dotacja urzędu marszałkowskiego z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Pozostałe wydatki w wysokości ponad 140 tys. zł pokrył samorząd miasta i gminy Łosice.

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe