Łosice: Chodnik dla pieszych i szerszy pas ruchu 

  • 26.11.2020, 13:00
  • (jg)
Łosice: Chodnik dla pieszych i szerszy pas ruchu  Joanna Gąska
Pojawiła się szansa na budowę chodnika dla pieszych i poszerzenie pasa ruchu na ulicy Białostockiej o co miasto zabiega już od kilku lat. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała wykonawcę inwestycji.

1 834 673,54 zł – tyle ma wynieść całkowity koszt budowy. Przypominamy, że w pierwszym przetargu ogłoszonym w sierpniu przez GDDKiA nie doszło do rozstrzygnięcia ze względu na brak ofert. Jednak drugi ogłoszony przetarg pozwolił już na wybranie najkorzystniejszej propozycji spośród 6 zgłoszonych firm.

- W ramach inwestycji powstanie chodnik o szerokości 2,5 metra i długości ponad 1 km do granicy miasta, oddzielony od jezdni zieleńcem oraz opaską z betonowej kostki. Zaprojektowano także poszerzenie jednego pasa ruchu – mówi burmistrz Mariusz Kucewicz. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 listopada

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z Białostockiej !
Z Białostockiej ! 26.12.2020, 19:46
Koniecznie trzeba zrobić w tym miejscu chodnik dla pieszych i drogę dla rowerów , w obecnej sytuacji poruszanie się tą częscią drogi grozi skręceniem lub połamaniem nóg , dziury , kamienie itp. !!!

Pozostałe