Gmina Biała Podlaska: Świąteczny konkurs krasomówczy

  • 26.11.2020, 15:05
  • (pc)
Gmina Biała Podlaska: Świąteczny konkurs krasomówczy
Ośrodek kultury zaprasza miłośników pięknej polszczyzny do zaprezentowania swoich umiejętności.

Trwają zgłoszenia do IV Konkursu Krasomówczego "Wigilijne opowieści – zapomniane historie”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Konkurs ma charakter otwarty – mogą brać w nim udział wszyscy chętni, oceniani w trzech kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 7-12 lat, młodzież w wieku 13-18 lat oraz dorośli.

Uczestnicy zaprezentować się mogą poprzez nagranie prezentacji video na płycie CD lub DVD (może być telefonem) i wysłanie jej na adres Pracowni Obrzędowości i Gwary (Dokudów I 37a, 21-500 Biała Podlaska) lub e-mail [email protected] wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową, dostępną na stronie GOK.

Jury oceni m.in. zgodność prezentowanych treści z tematyką konkursu, konstrukcję wypowiedzi oraz bogactwo języka i jego barwność. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 grudnia. Szczegółowy regulamin znaleźć można na www.gobp.pl.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe