Wisznice: Koncert wyjątkowej artystki

  • 04.03.2021, 14:34
  • (pc)
Wisznice: Koncert wyjątkowej artystki wikipedia.org
Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty zaprasza do udziału w koncercie Haliny Frąckowiak. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Artystka debiutowała w 1963 r. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Współpracowała z takimi zespołami, jak Tony, Takty i Tarpany. Zdobywała nagrody na festiwalach piosenki w Opolu i w Kołobrzegu.

W 1972 rozpoczęła karierę solową. Kilkakrotnie wygrała plebiscyt na najpopularniejszą piosenkarkę, brała udział w zagranicznych festiwalach. Nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 7 marca o godz. 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty w Wisznicach. Jak pierwszy wystąpi zespół "Zepsół". Dwadzieścia minut później na scenie zaprezentuje się Halina Frąckowiak. Podczas wydarzenia obowiązywać będą wszelkie zasady sanitarne, a liczba miejsc została ograniczona do połowy.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe