Gmina Kąkolewnica: Z Kaliną przez pokolenia

  • 17.03.2019, 08:00
  • (joan)
Gmina Kąkolewnica: Z Kaliną przez pokolenia
To już tradycja, że w Wygnance pod koniec karnawału odbywa się spotkanie " Z piosenką przez pokolenia".

Gospodarzem wydarzenia jest zespół śpiewaczy Kalina, wsparty przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wygnanki. Impreza jest okazja do integracji zespołów śpiewaczych i KGW. Z zaproszenia do uczestnictwa skorzystały więc zespoły z gminy Kąkolewnica, ale również goście spoza terenu samorządu.

W tym roku zespół Kalina gościł : "Ale Baby z Kapelą" z Berezy, "Leśne Echo" z Zaścianek, "Samych swoich" z Tłuśćca, "Echo" z Przychód, "Tęczę" z Brzozowicy Małej, "Brzozowianki" z Brzozowicy Dużej, "Niezapominajki" z Turowa, "Różanki" z Żakowoli Starej, " Wrzos" z Kąkolewnicy, kapelę "Nas Troje" z Przychód, "Zorzę" z Polskowoli oraz "Harmonijkowe Echo". Zespół "Podlasianki" z Lipniak reprezentowała Pani Anna Korólczyk.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe