Gmina Międzyrzec Podlaski: Podwójny jubileusz w Tłuśćcu!

  • 13.09.2019, 14:47 (aktualizacja 13.09.2019, 15:04)
  • Paulina Chodyka
Gmina Międzyrzec Podlaski: Podwójny jubileusz w Tłuśćcu!
Już w najbliższą sobotę, 14 września, odbędzie się jubileusz zespołu "Sami Swoi" oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Tłuściec.

Starostwo powiatowe w Białej Podlaskiej, wójt gminy Międzyrzec Podlaski, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, Zespół „Sami swoi” z Tłuśćca oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Tłuściec zapraszają na „Jesienne Spotkanie z Piosenką” oraz podwójny jubileusz: dziesięciolecia zespołu „Sami Swoi” oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Tłuściec. Impreza odbędzie się w sobotę, 14 września, o godz. 15:00 w remizie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuśćcu. W programie: powitanie gości, występy zespołów ludowych, prezentacja działalności zespołu „Sami Swoi” i Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych. Na wszystkich uczestników będzie też czekał regionalny poczęstunek. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania!

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe