Janów Podlaski: Świat luksusu już czeka!

  • 06.11.2019, 11:27
  • Paulina Chodyka
Janów Podlaski: Świat luksusu już czeka!
Już po raz dziesiąty statuetki „Luksusowa Marka Roku” trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i zagranicy. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. Wydarzenie już 23 listopada!

Luksusowa Marka Roku, to jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie już od 10 lat.  
W tym roku po raz pierwszy w specjalnej w kategorii „Najwyższa Jakość“ wyłonione zostaną firmy, produkty, usługi, które od lat osiągają najwyższą jakość i tym samym ustanawiają standardy jakości w Polsce i na świecie niezależnie od rynku i branży, w której działają. Luksus to nic innego jak najwyższa jakość. 

Statuetki „Luksusowa Marka Roku 2019”, trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Wyjątkowa, jubileuszowa atmosfera umożliwi nawiązanie kontaktów biznesowych i pozwoli na wymianę poglądów oraz promocję swoich marek. To jedyna taka okazja, podczas której w jednym miejscu spotkają się producenci z najróżniejszych branż, prezentujący luksusowe towary i usługi. Ich cechą wspólną jest dbałość o detale, jakość i precyzja. Przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych, dotyczących rozwoju sektora dóbr luksusowych, spotkań z laureatami oraz wydarzeń teatralnych. - Oprócz licznych atrakcji artystycznych i kulturalnych, niespodzianką dla gości jubileuszowej edycji będą spotkania z laureatami lat ubiegłych – zapowiadają organizatorzy. 

Jubileuszowa, dziesiąta gala odbędzie się już niedługo, bo w sobotę, 23 listopada, w luksusowych wnętrzach Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim. Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, należy odwiedzić stronę www.luksusowamarkaroku.pl i przesłać zgłoszenie! To największe biznesowe wydarzenie końca roku, które z pewnością warto zapisać w kalendarzu. 
 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe