Rossosz: Spotkanie miłośników gier

  • 11.11.2019, 14:21
  • (jlk)
Rossosz: Spotkanie miłośników gier
Klubu Gier Planszowych Baba Jaga po raz kolejny organizuje spotkanie. Tym razem 16 listopada o godzinie 11, tradycyjnie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rossoszu.

– Nie będzie to jednak typowe spotkanie, ponieważ zaprosiliśmy wyjątkowego gościa. Odwiedzi nas Krzysztof Wasyluk, który pochodzi z Kolonii Dobryń, a od jakiegoś czasu współpracuje z Lacertą, jednym z najbardziej znanych w Polsce wydawnictw gier planszowych – opowiada założycielka klubu Ewa Graniak-Wosinek. Gracze uczęszczający do klubu gier znają wydawnictwo z gier takich, jak Azul, Park Niedźwiedzi czy Patchwok. Krzysztof Wasyluk opowie, jak wygląda jego praca w wydawnictwie. Uczestnicy wydarzenia będą też mogli zadawać mu pytania o gry, w co lubi grać i jak długo gra (warto sobie wcześniej przygotować). Po rozmowie nastąpi wspólne granie. Klubu Gier Planszowych Baba Jaga zaprasza wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe