Łomazy: Pasjonująca lekcja wiedzy i praktyki

  • 08.12.2019, 10:23
  • (jlk)
Łomazy: Pasjonująca lekcja wiedzy i praktyki
Kolejne spotkanie z cyklu z cyklu “Ludzie z pasją - przykładem dla innych” już za nami. Tym razem na auli Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach pojawili się Urszula Lewkowicz oraz Marian Wardzyński. Opowiadali o tenisie stołowym.

W pierwszej części Marian Wardzyński przedstawił różnice między ping-pongiem a tenisem stołowym, opowiedział o technice i sprzęcie w tenisie stołowym oraz zaprezentował swoje trofea z krajowych i zagranicznych turniejów. W drugiej części zawodnicy pokazali, jak to wszystko wygląda w praktyce. Po pokazowym treningu dzieci miały okazję spróbowania swoich sił przy stole razem z zaproszonymi gośćmi. Przypomnijmy, że Marian Wardzyński aktualnie gra w II lidze, a Ula Lewkowicz w IV lidze tenisa stołowego. Organizatorem projektu jest radny gminy Łomazy Kamil Frączek.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe