Gmina Drelów: Nowe konto na opłaty

  • 11.01.2020, 07:28
  • Anna Ostapiuk
Gmina Drelów: Nowe konto na opłaty
Urząd gminy informuje, iż od dnia 1 stycznia uległ zmianie numer konta bankowego, na który należy dokonywać wpłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

Po wprowadzonych zmianach w tytule wpłat na nowy numer bankowy 13 8039 0006 0010 0100 0840 0090 należy wskazać: "Dane identyfikacyjne właściciela nieruchomości (jeżeli nie jest od posiadaczem rachunku bankowego, z którego dokonywana jest zapłata), adres nieruchomości, której dotyczy opłata oraz okres za jaki dokonywana jest wpłata".

Jednocześnie gmina przypomina o obowiązującym terminie, częstotliwości i trybie uiszczania opłat za śmieci. Płatności należy dokonywać do 15 dnia każdego miesiąca rozpoczynającego kwartał kalendarzowy za cały kwartał z góry. Do 15 stycznia (za styczeń, luty, marzec), 15 kwietnia (za kwiecień, maj, czerwiec), 15 lipca (za lipiec, sierpień, wrzesień) i 15 października (za październik, listopad i grudzień).

W związku z zaistniałymi zmianami od tego roku nie będzie możliwości dokonywania wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w kasie urzędu przy pomocy terminala płatniczego (terminal jest przypisany do poprzedniego rachunku bankowego) do czasu, aż samorząd pozyska nowy terminal płatniczy.

Anna Ostapiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe