Gmina Międzyrzec Podlaski: Pojadą na powiatowy finał

  • 18.01.2020, 23:00
  • (ao)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Pojadą na powiatowy finał
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach w dniu 10 stycznia odbyły się międzygminne eliminacje w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Dzieci z rocznika 2007 i młodszych.

Wyniki eliminacji przedstawiają się następująco: w kategorii: Chłopcy I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu, II miejsce SP w Kożuszkach, III miejsce SP w Rudnikach. W kategorii: Dziewczęta I miejsce SP w Misiach, II miejsce SP w Rzeczycy i III miejsce SP w Halasach. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swojej kategorii, awansowały do kolejnego szczebla rozgrywek. Finał powiatowy odbędzie się 31 stycznia w Sworach.

(ao)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe